Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak przenieść serwer TS3 bez utraty danych?


dawid2a

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Spakować cały katalog tsa przerzucić i wypakować?

Były Moderator Metin2, kiedyś z obowiązku, dziś dla rozrywki.


icon-social-apple-outline-64.png

Opublikowano

wystarczy pliki konfiguracyjne i katalogi, no i najważniejsze bazę danych

 

oczywiście potem tylko konfigurować jak należy na nowym

If you = stupid then

insert(foot.in.your.ass)

end if

licznik-54-96732-stat.png

Opublikowano

Alb bez zbędnego pierdzielenia i bawienia się w nową konfigurację można skopiować cały katalog z plikami teamspeak-a i wrzucić na nową maszynę.

  • 9 miesięcy temu...
Opublikowano

musisz tylko wybrane pliki skopiowac poniewaz caly jatalog ci nie bedzie dzialal na innym ip

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

musisz tylko wybrane pliki skopiowac poniewaz caly jatalog ci nie bedzie dzialal na innym ip

Co ty człowieku za głupoty wypisujesz? Sprawdzałeś? Ja kopiuje cały katalog i wypakowuje na nowym vps i zawsze działa, a to już 3 maszyna. spokojnie możesz spakować cały katalog ;)

Opublikowano

Co ty człowieku za głupoty wypisujesz? Sprawdzałeś? Ja kopiuje cały katalog i wypakowuje na nowym vps i zawsze działa, a to już 3 maszyna. spokojnie możesz spakować cały katalog ;)

 

Tak, gdy przenieśiesz nawet cały folder i odpalisz serwer to i tak bedzie ci działałć polecam zmienic potem hasło serveradmin'a

sygna.png

  • 3 lata później...
Opublikowano

Własnie tak zrobiłem tylko, jest mała uwaga trzeba dodać użytkownika np. ts3 i nadać prawa do pliku 'chmod +x ts3server_startscript.sh'. A i trzeba uważać jak był instalowany przed kopią, powinien jako użytkownik ale jak root to trzeba tak samo. 

Dla testów przeniosłem swojego ts na inny vps i odpalił spoko z licencją itp, tylko że po jakiś czasie uwalił mi oryginał skrypt ts chodził ale brak było połączenia. Zastopowałem kopie i dałem restart oryginału, chodzi tylko nasuwa się pytanie czy to przypadek czy nie można odpalać tego samego na kilku maszynach ?  

Pozdrawiam 

Opublikowano
49 minut temu, hancerGB napisał:

Własnie tak zrobiłem tylko, jest mała uwaga trzeba dodać użytkownika np. ts3 i nadać prawa do pliku 'chmod +x ts3server_startscript.sh'. A i trzeba uważać jak był instalowany przed kopią, powinien jako użytkownik ale jak root to trzeba tak samo. 

A własnie pojawiła się nowa wersja TS3,  jak dać update ?

Pozdrawiam 

Za%20odkop%20miesiaca!.png

fPdC8vF.jpg

 

Opublikowano

Skoro mam ta łopatę to trzeba kopać dalej, a wiem że wujek google nie pomaga właścicielom serwerów nie ważne jakich a ten co ma wiedzę to chowa ją i się nie dzieli z innymi (chyba że za kasę), pewno skoro można sprzedawać serwery. Dlatego trzeba samemu mieszać aż wyjdzie, ja się wiedzą dziele, może to się komos przyda jak nie też ok. Poz  

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Bez kombinowania wystarczy jak już było pisane skopiować cały katalog ale spakowany np. tar -zcvf nazwa_pliku.tar.gz  ts - katalog ts, najlepiej pakować w tym samym katalogu u mnie cd /home/. Poz

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...