Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak expić prawie jak na bocie. Margonem.


sebost

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Jak wiecie dużo osób poszukuje botów do Margonem. Ja zrobiłem paczkę dodatków umożliwiających nam szybkie Expienie.


1.Jak zainstalować ?


- Po wejściu na postać klikacie idylle. (~) to coś na lewo obok 1 i ! ;p

- Wklejacie tam to : addon http:// www.margoex tend.net/addon Set/606/ 3c74f30c.js (usuńcie spacje wszedzie oprócz pokolorowanego miejsca )

- Klikacie enter i odświeżacie stronę.(Czasem trzeba odświeżyć dwa razy )


2.Jakie dodatki wchodzą w skład ?


- Auto fight by Doceluf

- Niezbędnik grzybiarza by absflg

- Margo pogromca by absflg

- Zamykanie okna po walce by Doceluf

- Automatyczne zbieranie lotu + filtr by Doceluf

- Healer 1.1 by Kodus

- Minutnik v2.6 by Ziomq66

- Wykrywacz herosów by Insoltin


Wszystkie dodatki ze strony Margo extend .



3.Jak używać ?


Instrukcja do Healer

Co 0.5 sek dodatek sprawdza twój poziom HP i jeśli stracono przykładowo 2300 HP to dodatek użyje mixa leczącego 2000 HP (marnowanie mixów na poziomie 0). Poprzez kliknięcie "f" dodatek użyje przypadkowego mixa, by uleczyć do 100%. Dodatek używa najmocniejszych możliwych mixów. Np. Jak stracisz 8000 HP to dodatek użyje 5000+2000, a nie 4*2000.Healer bierze losowe potki z ekwipunku wiec może ,zjeść' wam unikatowe potki polecam wyslac je na 2 postac.


Instrukcja do Auto Fight

Podchodzisz do potworka klikasz ,,e'' i postać sama go atakuje. Proste prawda ? UWAGA : Nie klikajcie wiele razy przycisku ,e' jeden raz wystarczy.


Instrukcja do Margo Pogromcy

Po kliknięciu ,,e'' otwiera się mapka z potworkami z naszej okolicy. Jeśli chcecie zmienić klawisz kliknijcie ,,konfig'' w prawym dolnym rogu mini mapki i ustawcie przycisk jaki chcecie.


Instrukcja do Minutnika 2,6

Po zabiciu elity ,elity 2 pokazuje czas po jakim zrespi się ona. Niestety nie mam screenów.


Pokaz gry z dodatkami :

pomocca.png


Poradnik pisany na szybko jeśli są błędy to sory .


Całość jest w PEŁNI legalna i nigdy nie dostaniecie za to bana.


Dodatki bralem ze strony http://www.margoextend.net

Opublikowano

zajebiste, ale jeszcze nie sprawdzalem czy dziala. Moze zaczne grac w margo na dniach to zobacze co i jak, ale wyglada zajebiscie :D Propsy

Opublikowano

Nie działa mi , robie wszystko ok .... piszę ,że addon został dodany poprawnie\

 

 

 

@EDIT. DZiała , sorry . Nie odświeżyłem strony .

Modki to dźiffki

Arcymistrz
Opublikowano

Po wciśnięciu tyldy "~" wpisujesz

 

adreset

 

Co do dodatków, są dobrze dobrane, jednak ja zamieniłbym wykrywacz herosów na dodatek od Valiusa na PogromceHersów

 

Tak to ok.

Super :)

  • 11 miesięcy temu...
Opublikowano

"Jak expić prawie jak na bocie" - nie pisz takich rzeczy ponieważ gracz musi robić i tak większość, nie zapominaj, że prawie robi wielką różnice. Jakby co bot to program który robi "wszystko" za gracza a tutaj gracz musi wykonywać pewne funkcje. Addony to nie są jakieś boty po prostu ułatwiają graczowi grę.

  • 8 miesięcy temu...
Opublikowano

Ty wiesz w ogóle co to bot?
To na pewno nie jest expienie jak na bocie, tutaj trzeba klikać przycisk "e".
Natomiast boty same klikają "e", lub szukają potwora po id przy tym atakują go.
I kiedy bot sobie gra, ty możesz spokojnie spać ;)
 

Opublikowano

Ty wiesz w ogóle co to bot?

To na pewno nie jest expienie jak na bocie, tutaj trzeba klikać przycisk "e".

Natomiast boty same klikają "e", lub szukają potwora po id przy tym atakują go.

I kiedy bot sobie gra, ty możesz spokojnie spać ;)

 

Bot to program ktory wykonuje za nas jakas czynnosc np. zamyka walke itd.

TuByłaSygnatura.png

Opublikowano

Bot to program ktory wykonuje za nas jakas czynnosc np. zamyka walke itd.

Nie rozumiem cytatu ; P Przecież napisałem to samo tylko w innej wersji.

Opublikowano

Nie rozumiem cytatu ; P Przecież napisałem to samo tylko w innej wersji.

To może ten będzie lepszy:

 

Ty wiesz w ogóle co to bot?

To na pewno nie jest expienie jak na bocie, tutaj trzeba klikać przycisk "e".

Natomiast boty same klikają "e", lub szukają potwora po id przy tym atakują go.

 

Chodzi o to, że bot to nie tylko to co samo za ciebie klika to e, atakuje potwory itd...

TuByłaSygnatura.png

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Przy kliknieciu ( zmienilem konfiguracje na przycisk R) E nie podnosi mi dropu ze zwierzat, co jest nie tak?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...