Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

CraftStory - II EDYCJA [Surv/Frakcje][SG][120 SLOTÓW][0 LAGÓW]


override

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

@ ref. Może i robimy nobskie refy, bo zależy Nam na graczach. Zresztą te refy robią jacyś gracze. Jeżeli chodzi o serwer, to zapraszam, przekonasz się że jest dobry. Zapraszamy ;)

Opublikowano

Witam. Nie polecam serwera jest zjebany.

Od innych graczy przyjmuje przerobione ssy nawet w paincie, photoshopie,gimpie, wogole nie znaja sie na grafice komputerowej.

HeadAdmin zeby zaprosic graczy na serwer wrzucal na inne serwery boty.Nie umia udowodnic danego bana.

1 najbardziej zjebany admin: Head Admin Thoron200. Gdy ktos robil wypad na slabsza gildie np diaxowi goscie na zelaznych gosci to admin wlaczyl vanisha strzelal z luku. (Niemozliwe ze przeciwnicy ktorzy sa na przeciwko strzelili w nas przez sciane z dirta od boku, i od tylu, Adminowi sie nudzilo i jak szlismy atakowac przeciwnikow ktorzy wyszli ze spawna to admin podlatywal i bil na fly 20 i z siekiery zostawiajac nam 2,5 serduszka po czym wrog mial nas na 2 hity , A wczesniej ogolnie 2 razy mnie dednal, 1 Edycja serwera trwala 1 tydzien po czym admin zobil reset i praktycznie co dzien pod wieczor jest wylaczony serwer gdyz robi poprawki, Admin nie ogarnia pluginow nic mu sie niechce prosi normalnych graczy zeby pomogli i przekupuje ich modem po czym na 2 dzien odbiera im tego moda a mieli np go miec na 1 miesiac. Head Admina latwo przekupic , dajmy przyklad z graczem o nicku Mnich: Head ADmin dal im 25 stackow obsydianu i po 2 stacki na glowe zlotych jablek ,oraz dajac im zbrojki.



Podsumowujac serwer jest zjebany
PS Admin nie odroznia komendy /back od ./sethome

Opublikowano

Serwer bardzo fajny. Ogarnięta oraz zawsze wesoła Administracja stara się z całych sił, aby serwer był zrobiony porządnie od deski do deski. Administracja bardzo przestrzega tego, żeby nikt nie cheatował. Wystarczy wysłać im informację o podejrzeniach w msg, a oni będą sprawdzać, czy są one prawdziwe. Dla fanów survivalu jest wszystko co potrzeba. Jak dla mnie serwerowi jedyne co brakuje to plugin na skille, poza tym oceniam go 10/10.

2510259096.png

Hue hue :D

Opublikowano

Dokładnie, serwer jeden z lepszych. Admini również ogarnięci, ale że jakiś dzieciak źle wypowiada się powyżej , z powodu bana za nodusa, to raczej dobrze nie świadczy. Zapraszam serdecznie! ;)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...