Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[INFO/Dyskusja] Battlefield 3 - End Game - Decydujące Starcie


XFragsHD

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Od dziś posiadacze PS3 z Premium mają dostęp do dodatku End Game (za tydzień PC i Xbox z premium).

Polski trailer:

Angielski trailer:

Czym się różni Angielski od Polskiego trailer'a?

Oprócz języka... w Polskim trailerze napisy (te angielskie) są zasłonięte czarnymi paskami z polskimi napisami... chamstwo :D

Dyskusja:


Jak podoba wam się End Game?

Wiecie, że End Game dodaje 1 nową broń? (M1911 z tłumikiem i latarką w tym samym czasie... jest na Battlelog'u)

Co wam się najbardziej podoba w End Game?

Moje odp.

1. End Game po filmach bardzo mi się podoba ale zależy od tego jak te nowe tryby funkcjonują (jestem pozytywnie nastawiony).

2. TAK :D

3. Zrzut z nieba... czołgiem lub APC

CPU: Intel Core i7 6770K @ 4,0GHz
GPU: Zotac GTX 780Ti AMP Edition
RAM: Kingston 2x8GB

Case: Cooler Master HAF X

Opublikowano

animacja tego "spadającego" pojazdu jest taka jak na trailer'ach? wiem że mogę poszukać sobie na YT jak ktoś to nagrał ale nie chcę aż tak zepsuć sobie niespodzianki

CPU: Intel Core i7 6770K @ 4,0GHz
GPU: Zotac GTX 780Ti AMP Edition
RAM: Kingston 2x8GB

Case: Cooler Master HAF X

Opublikowano

Jestem posiadaczem BF'a na PC, jakieś 2 miesiące temu odstawiłem BF'a na rzecz call of duty black ops 2, widzę że będe musiał wrócić :D

Po tych wszystkich trailerach mam wrażenie że to będzie MOCNE zakończenie battlefield'a 3. Tryb CTF zapowiada się zankomicie (nie wspominając juz o tych pościagach na crossach za flagą <3 ) - mam wrażenie że żadnego innego trybu już nie odpale xD.

 

Mam pytanie do osób z PS3 jak wygląda ten zrzut pojazdów ale nie chodzi mi o to jak wygląda wizulanie tylko czy ktoś tym steruje? Bo w BF2 był komendant który wszystko, czasmi mniej lub bardziej, ogarniał a tu?

 

Jedyny minus jak dla mnie to mogli na sam koniec dorzucic jeszcze po 1 broni do każdej z klas :)

Opublikowano

@up

 

Ten samolot który wyrzuca pojazdy nie jest sterowany :-/ To jest jak AC-130 z Armored Kill... za to możesz sterować pojazdem lecąc w spadochronie ;P

CPU: Intel Core i7 6770K @ 4,0GHz
GPU: Zotac GTX 780Ti AMP Edition
RAM: Kingston 2x8GB

Case: Cooler Master HAF X

Opublikowano

Czyli że samolot krąży po mapie a ja moge zrespić się w pojeździe jeśli akurat będzie dostepny i po chwili mnie wyrzucą?

Opublikowano

Otóż trochę pograłem, i ten samolot, "Desantowiec" jest dostępny w trybie podboju (nie wiem jak szturm).Tak jak AC-130 jeżeli mapy flagę, to respi się po naszej stronie. Jeżeli ktoś go namierza automatycznie sam wypuszcza falry. Możesz zrespić się w BWP lub jako spadochroniarz. Jako spadochroniarz możesz decydować kiedy wyskoczyć.Jak się wsiądzie do BWP to spada od razu. Jak już wyskoczyłeś w tym BWP to możesz nim sterować. Otóż pojazd zawsze jest dostępny, kiedy masz zdobytą flagę.

 

Jest jeszcze ten jeep PLOT. Jest zajebiście mocny. Posiada 2 pociski przeciwlotnicze i 4 pociski rakietowe. Są one cholernie mocne. 4 pociski i czołgu z opancerzeniem nie ma. Tylko trzeba trafić. W miarę szybko się odnawiają, jednym słowem jeep PLOT to maszyna do zabijania. Ma kilka miejsc. Strzelec jest na 2gim, kierowca nie ma nic. Lecz nie zapominajmy, że to jeep. 1 strzał z czołgu i już się palimy.

Opublikowano

Osobiscie ciesze sie z tego nowego pistoletu :D kiedyś widziałem go i mieli go tylko ludzie z DICE : ) teraz będzie dla wszystkich fajnie !

Opublikowano

Szkoda tylko, że optymalizacja znowu zdupiona. Jak po każdym nowym patchu...
Na moim wooden computer na low (1440x900) miałem ~40fps. Teraz ~20-25.

Nie odpale BFa dopóki nie naprawią tego :/

<span style="font-family: lucida sans unicode" ,="" 'lucida="" grande',="" sans-serif'="">Handluję tosterami, mikrofalówkami oraz wodą w proszku.

Opublikowano

ja mam kompa jak w sygnie więc dla mnie nie ma różnicy :D

 

co do tematu (pamiętajcie żeby nie spamowć):

 

"Misje" z End Game'u są dostępne... ALE żeby dostać ten pistolet trzeba wcześniejsze zrobić (misje) a żeby te wcześniejsze zrobić to trzeba na mapach end game grać....

 

jak to jest z graniem piechotą? Te mapy nie są za duże? Jeśli chodzi o Conquest

CPU: Intel Core i7 6770K @ 4,0GHz
GPU: Zotac GTX 780Ti AMP Edition
RAM: Kingston 2x8GB

Case: Cooler Master HAF X

Opublikowano

Według mnie jest ok.

 

Operacja Brzeg Rzeki - Operacja Ognista Burza

Równina Nebadan - Kaspijska Granica

Rurociąg MPCforuman - Wyspa Chark

Linia Kolejowa Kiasar - Umarła Dolina

 

Tak mniej więcej mi się wydaje, że są podobnych wielkości.

Opublikowano

Kolejne DLC - papka. Zamiast dodać wszystkie tryby i mapy z DLC do podstawki, to oni doją kasę E@@. Dla mnie DLC skończyło się na B2K

Opublikowano

Mi tam DLC nie przeszkadzają. Jak ktoś chce grać w większości czołgami kupuje DLC Armored Kill... jak ktoś chce wszystko to kupuje wszystko... problem? Mi się tam DLC i to premium to podoba bo mogę sobie kupić więcej contentu... To że nam to dawkuje EA w taki a nie inny sposób to ich "pomysł" na zarabianie... mi to wisi puki mnie na to stać :)

CPU: Intel Core i7 6770K @ 4,0GHz
GPU: Zotac GTX 780Ti AMP Edition
RAM: Kingston 2x8GB

Case: Cooler Master HAF X

Opublikowano

@NEWS

 

O 10:15 podobno można pobierać dodatek End Game... inni mówią że o 17... Tak czy siak... dzisiaj jest ten dzień :D

CPU: Intel Core i7 6770K @ 4,0GHz
GPU: Zotac GTX 780Ti AMP Edition
RAM: Kingston 2x8GB

Case: Cooler Master HAF X

Opublikowano

@NEWS

 

O 10:15 podobno można pobierać dodatek End Game... inni mówią że o 17... Tak czy siak... dzisiaj jest ten dzień :D

Ja go pobrałem kilka dni temu o.O

Opublikowano

Widziałem ten dodatek u kumpla i sam go jutro kupuję :D Wygląda na to, że gra kończy się w wielkim stylu. Te motory to chyba był strzał w dziesiątkę.

Też tak czasem macie, że czujecie, że wasz barometr szaleje... ?

Opublikowano

Jest i materiał z tego :) Dodatek jest do pobrania od 10:15 :D Pobrałem w 15 minut, pograłem 1h, montowałem filmik, renderuję, wrzucam na YT, cieszcie oko :P Są crossy, jest ten zrzut :D Nowe pojazdy oraz skill!

 

CPU: Intel Core i7 6770K @ 4,0GHz
GPU: Zotac GTX 780Ti AMP Edition
RAM: Kingston 2x8GB

Case: Cooler Master HAF X

Opublikowano

Jest i materiał z tego :) Dodatek jest do pobrania od 10:15 :D Pobrałem w 15 minut, pograłem 1h, montowałem filmik, renderuję, wrzucam na YT, cieszcie oko :P Są crossy, jest ten zrzut :D Nowe pojazdy oraz skill!

 

15 minut pobierania... zazdroszczę, bo mi zostało jeszcze z 15 dni :D. ~80-100kb/s... masakra.

 

A co do samego patcha, pisałem wyżej, że optymalizacja zwalona znowu. Pograłem 2 dni i gra zaczęła mi chodzić sporo lepiej! :O

Teraz tylko pobrać EG i grać :)

<span style="font-family: lucida sans unicode" ,="" 'lucida="" grande',="" sans-serif'="">Handluję tosterami, mikrofalówkami oraz wodą w proszku.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...