Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[1.4.7][NP][FB][24/7]MinePolis AUTOMATYCZNE DZIAŁKI FREEBUILD ZAPRASZAMY SUPER SERWER !


KadzekPL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

5b724ce4000af5554eaebd46.jpg MinePolis

informacje.png

strzalka.gifTYP: FreeBuild [Automatyczne Działki]

strzalka.gifSloty: 25

strzalka.gifIP: minepolis.gomc.pl lub f19.owncraft.pl:25060

strzalka.gifPotwory: Tak

strzalka.gifZwierzęta: Tak

strzalka.gifPvP: Tak

strzalka.gifPremium: Nie

strzalka.gifNether: Tak

strzalka.gifBialaLista: Nie

admini.png

Kadzek, CyrusPL, Snoaw

pluginy.png

Na serwerze jest 41 pluginów które w 80% są spolszczone [nawet niektóre komendy] | A o to niektóre pluginy: AntiCheat, AuthMe, AutoMessage, AutoSaveWorld, ButtonWarp, ChestShop, CraftBook, Essentials, iConomy, Informator, LWC, MagicCarpet, MobArena, Multiverse-Core, OpenInv, OtherDrops, PermissionsEx, PlayerStatusSigns, PluginMetrics, WorldEdit, WorldGuard, Jobs i wiele więcej !

inf.png

Mamy doświadczenie w robieniu serwerów bukkit. Nie zrobiliśmy tego serwera po to aby pieniądze z serwera szły do nas lecz dlatego że robienie serwerów a w ogóle być nich Administratorem to nasza pasja. Chcielibyśmy w przyszłości zrobić serwer SkyBlock ale czy się uda to od was zależy. Serwer stoi od grudnia ubiegłego roku.
Bardzo dużym + na serwerze jest to że po wpisaniu /działka dostajesz ją automatycznie a po wpisaniu komendy /dom wracasz na nią ponownie :)
Na serwerze gdy jest szkoła średnio gra od 15-20 osób
W dni wolne prawie cały czas są zajęte sloty
Serwer stoi na dedyku 24/7h nie ma lagów
Sprzęt:
24/32 GB Pamięci DDR3 (Buforowane/Niebuforowane) o szybkości 2000MHz
Procesory typu Intel Quad oraz Bi Xeon od 4 do 16 rdzeni 2.8 do 3.6 GHz

Odwiedziło nas już ok. 1000 osób w przeszło miesiąc od v 3.0 serwera !

Jak zacząć grać ?

1. Wejdź na serwer zarejestruj się /register hasło hasło

2. Zrób relog wyjdź i wejdź

3. Wpisz /kit tools dostaniesz narzędzia do pracy

4. Wpisz /dzialka aby dostać działkę

Wpisz /praca (nazwa pracy) aby dostać pracę

Prace jakie są na serwerze górnik, drwal, łowca, rybak, kowal, farmer

6. Wpisz /spawn po prawej stronie są wszystkie teleporty (las, mapa surowcowa itp.)

7. Aby wrócić na działkę wpisz /dom

@ref

3qp8.jpg


Sygnaturka 800x200

Opublikowano

Jak bedziesz spamil to nikt ci nie wejdzie na serwer.

Unbenannt.jpg


Sygnaturka wykonania EFCEBE - Jok3rStars [GILDIA DAUN]


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...