Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedz][Dungeony][RPG] TrimeraWorld [1.4.7] [Wyspy] [Piraci] [QUESTY] [Npc]


Iliver

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Xr7u8cD.png



post-857170-0-43787100-1362432789.png



IP: Jest to zapowiedz servera. Startujemy za tydzień


Sloty: 100


Maszyna: 6 Gb Ram


Procesor: Inter core 4 hrc


Łącze: 1 GB's


Potwory: Włączone


Pvp: Tak


24/7: Aktywny


Nether: Tak


TheEnd: Tak



post-857170-0-96064600-1362432916.png



Nasz serwer różni się od innych jako jeden z nielicznych. Nie będzie polegał na zwykłej grze lecz na odkrywaniu


i zagadkach. Rozgrywka będzie się działa na oceanie. W przygotowaniu jest około 60 + wysp z lokacjami i wiele więcej.


Wszędzie będą piraci, statki NPC, bandyci jako NPC z któych będą wypadały przedmioty,


w lokacjach i innych ruinach będą poukrywane przedmioty . Oczywiśćnie


nie takich, że pierwszy lepszy tylko każdy gracz będzie mógł raz np. z domku pirata zabrać żelazo!


Będzie możliwość np. zbudowania własnego statku i wyspy lecz strzeż się innych graczy piratów!



post-857170-0-26252800-1362433375.png



[sponsor/Wlasciciel Sieci] Thexinno - Iliver


[Wlasciciel Serwera] Czipendejs - Natanprzemek


[Administrator Główny] Karokendo - Nellu



post-857170-0-72542100-1362433441.png


1. Rekrutacja on?


Tak na budowniczego


2.Ile admini maja średnio lat?


+16


3.Vipy I Svip będą?


Tak będą dostępne


4.Gdzie się zgłaszać na budowniczego?


Proszę pisać na Skype: natan111297


5. Będą darmowe vip i rangi fajne?


Tak, podczas eventów będzie można wygrać




Jeszcze jakieś pytania pisz w komentarzu a chętnie odpowiemy



Do Startu serwera 7 dni


przed startem Vip I Svip są tańszy o 50%


czyli vip kosztuje z 11 na 6 a Svip z 23 na 11


Czas promocji do startu serwera chcesz już kupić vip napisz


na skype razeer171 lub natan111297 a chętnie ci pomogę




Zapraszamy zarówno do Wejścia na 2 serwer


typu factions ip to:


castlecraft.yfun.pl





Zachęcamy do brania udziału w komentarzach


napewno odpowiemy


  • Odpowiedzi 56
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Kurcze no napaliłem się, najpierw w temacie widać niespotykane rzeczywiście nigdzie indziej rzeczy takie jak uwaga cytuję "Wuklany" oraz "Dangeony". Naprawdę nazwa tematu przyciąga ale prezentacja jak z d**y wyciągnięta po czym jadąc w komentarze dowiaduje się że mapka POSTĘP 5 %. Jak wystartujecie za tydzień i zdążycie zbudować te 60+ wysp, lokacje, questy npc to będę pod wrażeniem...

Opublikowano

Kurcze no napaliłem się, najpierw w temacie widać niespotykane rzeczywiście nigdzie indziej rzeczy takie jak uwaga cytuję "Wuklany" oraz "Dangeony". Naprawdę nazwa tematu przyciąga ale prezentacja jak z d**y wyciągnięta po czym jadąc w komentarze dowiaduje się że mapka POSTĘP 5 %. Jak wystartujecie za tydzień i zdążycie zbudować te 60+ wysp, lokacje, questy npc to będę pod wrażeniem...

Proszę pana wyspy są profesionalnie budowane , od zera wraz z progrmaowanymi npc które same biją itd po domki . questy i handel . w niecałe 5h zrobiliśmy 4 wyspy ? ( 1 osoba ) a więc nas jest narazie 4 wyonraź sobie prace przez cały dzień 4 osób wyjdzie z 20 wysp ?

 

 

Tu dla niedowiarkow daje screena z pracy nad jedna z wysp która robilismy pare minut jeszcze bez budowli sam teren

fylw4.jpg

xmMfHrm.png
Opublikowano

Autorskie pluginy? Nie wydaje mi się, z tego co pisaliście pluginy to m.in Citizens, TreasureChest, Epicboss i inne :P

Jednak nie będę hate-ował, serwer fajnie się zapowiada

76561198044975849.png

Best Member

Opublikowano

Autorskie pluginy? Nie wydaje mi się, z tego co pisaliście pluginy to m.in Citizens, TreasureChest, Epicboss i inne :P

Jednak nie będę hate-ował, serwer fajnie się zapowiada

Jeszcze nie byłem na serwerze, ale może chodziło o autorską paczkę, że sami wszystko zebrali i złożyli, lub po prostu kilka zrobili sami.

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Do wszystkich którzy mówią że plugi autorskie mamy pluginy typu citizens oraz mamy pluginy prywatne tylko nasze któych nikt inny nie ma :) jakieś pytania piszcie odpowiadamy na bieżąco ! już dziś można kupić vipa i wejść na serwer już tera !

xmMfHrm.png
Opublikowano

Będą specialni npc/potowy piraci już na obecnych wyspach są , takcy npc atakuje wrogów . lub np chroni ciebie od potworów uwaga piraci umieją chodzić oraz strzelać :) myślimy nad ustawieniem dropa z nich

xmMfHrm.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...