Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT] Gragas - Jam być pulchny, nie gruby...


jutrojembekon

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wszystko fajnie, szczegóły i build. Ja grubasem buduje się dosyć dziwnie: Buty 3xpotki, 2x Dorany, Buty maga, rabadon i dalej sytuacyjnie :D

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Runy na hp, runy na regen?

Regen mamy z W i jak rozsadnie gramy w early to mamy caly czas ~50% many.

W dajemy na na 2. levelu do farmy bo pamietaj ze daje nam tez ad

Dodaj ze e ma przelicznik na ad takze warto uzyc w przed inicjacja E

Build - mielismy go rozwijac tankowato... Zrob rabadon pierwszy, roa, abyssal, zhonya, voiding, to jest najlepszy build

A ga nie trzeba bo wtedy i tak juz jestesmy pol tankiem.

 

@edit

 

Sorry, nie wiedzialem ze tutaj tyle gornikow. -- Wtf chcialem napisac górników?

Opublikowano

Runy na hp, runy na regen?

Regen mamy z W i jak rozsadnie gramy w early to mamy caly czas ~50% many.

W dajemy na na 2. levelu do farmy bo pamietaj ze daje nam tez ad

Dodaj ze e ma przelicznik na ad takze warto uzyc w przed inicjacja E

Build - mielismy go rozwijac tankowato... Zrob rabadon pierwszy, roa, abyssal, zhonya, voiding, to jest najlepszy build

A ga nie trzeba bo wtedy i tak juz jestesmy pol tankiem.

 

@edit

 

Sorry, nie wiedzialem ze tutaj tyle gornikow. -- Wtf chcialem napisac górników?

 

Nope.

 

Runy takie są dobre na Gragasie, alternatywnym wyjściem jest Armor. Q w early pobiera ogromy many, serio ciężko jest grac rozsądnie skoro many starczy nam na 3 beczki. W dajemy dopiero na 4lvl, bo imo ważniejsze jest E dające nam escape/doskok w razie wczesnego ganku junglera. W już napisałem, iż używamy ogólnie przed walką.

 

W dodatku gdybyśmy kupili rabadon jako pierwszy, to w early praktycznie 0 survi a bonusy RoA czasowe byłyby nabite znacznie pózniej. GA jak pisałem jest uwzględnione jako item sytuacyjny.

Opublikowano

Mamy pojebane aoe w mid z ogromnym przelicznikiem dlatego rabadon to pierwszy, ew. Drugi item nigdy pozniej.

Ja, jak gram gragiem, to nie uzywam skillow jak mamm mniej niz 50% many i W bierzemy DRUGIE dla farmy koniec KOPKA :-)

  • 2 lata później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...