Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Koniec świata ? Przepowiednie ?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja pierdole murzyn-koniec swiata ftw

Ma przyjsc na swiat fałszywy prorok.

Nie chodzi tam o koniec świata chodzi o upadek Kościoła tylko gimbusy,media naginają sprawe tak zeby bylo fajniej i wiecej kasy lecialo.

681731482015096381754.png


Czytaj uważnie, masz Boga na linii.


 

Opublikowano

Końca świata napewno nie będzie bynajmniej w tym okresie, a ludzie specialnie łaczą wydarzenia ze świata z końcem wszystkiego bo z czegoś muszą zarabiać.

sygnauf.png



by Valky


Opublikowano

Rzygać mi się chcę tymi końcami świata. Dopiero co przeżyłem 2k12...

Dajta mi święty spokój. Jak ma coś pierdolnąć, to i tak pierdolnie.

Amen .

9368_gold.png

Opublikowano

'Nieznane są wyroki boskie.' Zaufaj mi, że nie dożyjesz końca świata. ;-)

Opublikowano

'Nieznane są wyroki -Shogun-'a.' Zaufaj mi, że nie dożyjesz końca świata. ;-)

PS To prawda

p o m a t u r z e c h o d z i l i ś m y n a k r e m ó w k i

Opublikowano

Zobaczycie kurwy watykan wam wypierdoli takiego ddosa za ten temat, ze domena zmieni tego " pseldo forum " sie zmieni mpssieforum.pl

sygnlamborginipro.png


Filmy z Metin2.PL Solar s26


Opublikowano

Głupoty, tyle tych końców świata było..

Idzie się przyzwyczaić. Zawsze jak coś się stanie ważniejszego na świecie, to zaraz przepowiadają koniec świata ^.^

Opublikowano

Te wszystkie lewe przepowiednie jakoś do mnie nie trafiają. Ilu już było takich proroków i zapowiedzi końca świata? Cała masa. Jak będzie koniec świata i zobaczę to na własne oczy to uwierzę. Ale dopóki to się nie stanie, nikt nie wciśnie mi kitu o końcu naszej ery. ;)

Opublikowano

Nigdy nie będzie końca świata. Już miał być 21 grudnia i co? Jakoś wszyscy żyją a nawet żadnych nie było wskazań że to się stanie. Nawet jak by był czarny papież to byśmy żyli. Jedynie gdyby bomba nuklerna eksplodowała wtedy by był koniec świata.

674071459604241683421.gif

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...