Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[1.4.7][ZAPOWIEDZ] ✖HardZ✖ - Pierwszy taki polski MineZ[60 SLOTÓW][AUTORSKIE PLUGINY][PRAWDZIWE BRONIE][AUTORSKA MAPA]


NccM

Czy zagrasz na tym serwerze?  

30 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy zagrasz na tym serwerze?

    • Tak, jestem pewny/pewna ,?e zagram na nim.
    • Zobacz?, serwer ma potencja? ale nie mog? si? zdecydowa?.
    • Zastanowi? si?.
    • Nie zagram.
      0

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

@EDIT

Dodano tabele z parametrami każdej z broni.

Wy edytowano zapowiedź i zmieniono kilka rzeczy.

sygnaturanccm.jpg


Opublikowano

To będzie Najbardziej NAPOMPOWANY jak nie wbijesz to pożałujesz




Polecamy chłopaki poświecili temu serwerowi około 2 miesiące



Pozdro od SeAuGers :D


Opublikowano

@EDIT

Zmodyfikowano prezentacje, jest teraz bardziej czytelna i zawiera więcej informacji.

Jutro poprawie tabele z parametrami broni, gdyż ta jest do kitu.

sygnaturanccm.jpg


Opublikowano

została uruchomiona oficjalna strona serwera( Możliwe błędy małe nie dociągnięcia za które przepraszamy).

crafftownia.pl

99839154694036317031.png

Opublikowano

@EDIT

Od teraz można składać podania na World Makera.

Jeżeli umiesz się posługiwać World Painterem, masz mikrofon,Team Speak 3 oraz masz minimum 16 lat, możesz złożyć podanie.

sygnaturanccm.jpg


Opublikowano

@UP

Możesz opisać dokładniej na czym ten system polega, spróbujemy stworzyć coś na podobe?

Czy chodzi ci o to, że sprzedajemy vip'y?

@EDIT

Trzeba jakoś zarabiac na utrzyymaniee servera, będzie on wykupiony na 3 miesiące ale nikt niebędzie płacił na okrągło.

sygnaturanccm.jpg


Opublikowano

O to widzę, że dużo osób pracuje nad takim projektem.

Mógłbyś mi podać jakąś zapowiedz, prezentacje lub tym podobne?

Chciałbym zobaczyć co wy tworzycie.

sygnaturanccm.jpg


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...