Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Problem] Łączenie 6-7 bonu, 5 górnych slotów


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie.

 

Flag i Antiflag 6/7 mam następująco ustawione:

Flag : 24567


Antiflag : 41344

 

Mój problem polega na tym że nie mogę łączyć zmianek i bonów 6-7.

 

 

Dodatkowo nie mogę również przenieść zmianek czy bonów 6/7 dalej niż slot 1-5

 

Po prostu nie da się przenieść dalej niż pięć pierwszych slotów.

 

 

Moje pytanie brzmi:

 

Jak ustawić flag ?

Próbowałem wszystkiego i nie działa. Mianowicie:

Flag na : 4,20,21,24,24596

 

Gdy ustawiłem na 24596 mogłem łączyć zmianki, lecz nie moglem przenieść ich dalej niż slot 1-5, dodatkowo ilość zmianek miałem na górze ikonki zamiast na dole.

 

SS dla wyjaśnienia :

problemyl.jpg

 

 

Używam klienta globalnego z 2010roku.

SF 2010r by Badar.

 

Prosze o pomoc.

 




 





I'm here for You, not for myself

Always help You


 

Opublikowano

Na jakich plikach jest serwer. Ja miałem to samo na terenzo.

Ale mozesz jeszcze w item proto sprawdzic kolumne size i weight

Opublikowano

Client

<Item vnum="71051" name="ňء¤Ŕç°ˇşńĽ­" gb2312name="6-7 Bon" type="3" subtype="10" weight="0" size="1" antiflag="0" flag="24576" wearflag="0" immuneflag="0" gold="5000" buy_price="5000" limittype0="0" limitvalue0="0" limittype1="0" limitvalue1="0" applytype0="0" applyvalue0="0" applytype1="0" applyvalue1="0" applytype2="0" applyvalue2="0" value0="0" value1="0" value2="0" value3="0" value4="0" value5="0" socket0="0" socket1="0" socket2="0" socket3="0" socket4="0" socket5="0" refine_vnum="0" refine_set="0" magic_pct="0" specular="0" socket_pct="0" />
	<Item vnum="71052" name="ňء¤Ŕç°ćşńĽ­" gb2312name="Zmiana 6-7 Bonu" type="3" subtype="10" weight="0" size="1" antiflag="0" flag="24576" wearflag="0" immuneflag="0" gold="5000" buy_price="5000" limittype0="0" limitvalue0="0" limittype1="0" limitvalue1="0" applytype0="0" applyvalue0="0" applytype1="0" applyvalue1="0" applytype2="0" applyvalue2="0" value0="0" value1="0" value2="0" value3="0" value4="0" value5="0" socket0="0" socket1="0" socket2="0" socket3="0" socket4="0" socket5="0" refine_vnum="0" refine_set="0" magic_pct="0" specular="0" socket_pct="0" />
Opublikowano

Na jakich plikach jest serwer. Ja miałem to samo na terenzo.

Ale mozesz jeszcze w item proto sprawdzic kolumne size i weight

 

Masz napisane w topic :) SF by Badar..

A ja używam kilenta globalnego 2k10.

Size i weight jakie powinny mieć wartości ; >

 

 

Client

<Item vnum="71051" name="ňء¤Ŕç°ˇşńĽ­" gb2312name="6-7 Bon" type="3" subtype="10" weight="0" size="1" antiflag="0" flag="24576" wearflag="0" immuneflag="0" gold="5000" buy_price="5000" limittype0="0" limitvalue0="0" limittype1="0" limitvalue1="0" applytype0="0" applyvalue0="0" applytype1="0" applyvalue1="0" applytype2="0" applyvalue2="0" value0="0" value1="0" value2="0" value3="0" value4="0" value5="0" socket0="0" socket1="0" socket2="0" socket3="0" socket4="0" socket5="0" refine_vnum="0" refine_set="0" magic_pct="0" specular="0" socket_pct="0" />
	<Item vnum="71052" name="ňء¤Ŕç°ćşńĽ­" gb2312name="Zmiana 6-7 Bonu" type="3" subtype="10" weight="0" size="1" antiflag="0" flag="24576" wearflag="0" immuneflag="0" gold="5000" buy_price="5000" limittype0="0" limitvalue0="0" limittype1="0" limitvalue1="0" applytype0="0" applyvalue0="0" applytype1="0" applyvalue1="0" applytype2="0" applyvalue2="0" value0="0" value1="0" value2="0" value3="0" value4="0" value5="0" socket0="0" socket1="0" socket2="0" socket3="0" socket4="0" socket5="0" refine_vnum="0" refine_set="0" magic_pct="0" specular="0" socket_pct="0" />

 

Wbić to do item_proto client, a tamte usunąć ; >> ??




 





I'm here for You, not for myself

Always help You


 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...