Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

SzesciennyObled[KwadratowaMasakra]26slotow/Whitelist on


wp2009

Rekomendowane odpowiedzi

Znawca
Opublikowano

1.Nick w Minecraft: goldpliz


2.Lat: 15


3.Skype: tak


4.Czy po Mutacja: tak


5.Czy jestes Ogarniety: nie.. TAK ;d


6.Coś O Sobie: Nazywam sie Patryk, chodzi do 2 gimbazy w minecraft'a gram od ponad 2 lat.


7.Czemu ty: Znam sie na Mc bardzo dobrze, jestem zabawny i pomysłowy. Mam duzo czasu na gre


8.Czemu My ?(Czemu ten server) ? : Bardzo lubie tego typu serwery, mam ochote budować sobie w gronie fajnych ludzi

Validating > Member > ProUser > Postmaker


-----------------------



Opublikowano

1.Nick w Minecraft: TediHD
2.Lat:13
3.Skype: nie poam !
4.Czy po Mutacja: nie
5.Czy jestes Ogarniety nie
6.Coś O Sobie jestem nie ogarniety
7.Czemu tybo ja
8.Czemu My ?(Czemu ten server) ? bo tak mi sie kliknelo

Opublikowano

1.Nick w Minecraft: Rafoza
2.Lat: 14
3.Skype: Posiadam Ale Nie Podaje Publicznie
4.Czy po Mutacja: Tak
5.Czy jestes Ogarniety Oczywiście
6.Coś O Sobie Lubie Budować , Mam Duże Ambicje
7.Czemu ty Mam Ochtoe Pograć Na Jakimś Innym Serwerze a nie ciągle Wojny Gildi Itp.
8.Czemu My ?(Czemu ten server) ? Jak Wspomniałem Wyżej Zwykłe Serwery Mi Się Znudziły Potrzebuje Wyzwania :P

Opublikowano

1.Nick w Minecraft:konus123
2.Lat:15/16
3.Skype:konus.kompek
4.Czy po Mutacja:Taa
5.Czy jestes Ogarniety:Jasne
6.Coś O Sobie:moje hobby to sport, lubie grac w minecraft
7.Czemu ty:potrafie wspolpracowac z innymi graczami, i gram w minecraft od ponad roku
8.Czemu My ?(Czemu ten server) ?:Lubie serwery tego typu:)

Opublikowano

*1. Nick w Minecraft : NoxFe4r

*2. Lat: 14/15 ( w lipcu 15)

*3. Skype: Tak posiadam , nie podaje. ( prywatnosc )

*4. Czy po Mutacji: Sądzę , ze chyba tak ;p

*5. Czy jestes Ogarniety: Jestem ogarnięty , ale czasem mi odwala p;

*6. Coś o Sobie: Uwielbiam Motoryzacje posiadam skuter dużo siedzę przed komputerem .

*7. Czemu ty: Nie będę tak jak inni wypisywac cos o sobie w mc, poniewaz chciał bym podjąć nowe wyzwania.

*8. Czemu My:Dlatego , iż grałem na jednym serverze takiego typu ale padł więc chciałem spróbowac tutaj.

90% Nastolatków dostałoby załamania nerwowego, gdyby Justin Bieber stał na dachu wieżowca i miał zamiar skoczyć. Jeśli należysz do tych 10%, które wzięłoby krzesełko i popcorn i darło się: "Skacz lamusie!"- wklej to na swoją sygnaturę! Liczę na Like !!!

692p.png

Opublikowano

1.Nick w Minecraft: Pro
2.Lat:17
3.Skype: założe jak wbije na serwer
4.Czy po Mutacja: Raczej ?
5.Czy jestes Ogarniety: Sie pytasz
6.Coś O Sobie Lubie grać w Minecrafta
7.Czemu ty: No a dlaczego nie ?
8.Czemu My ?(Czemu ten server) ?
Bo nie mam gdzie grać :D

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

1.Nick w Minecraft:Windows171

2.Lat:15

3.Skype:Paweł Boguszewski

4.Czy po Mutacja:ta już po ( chyba mam strasznie chrypowaty głos )

5.Czy jestes Ogarniety ta jestem umiem grać zespołowo i nie psuje cudzych budowli ani nie kradnę

6.Coś O Sobie: umiem grać zespołowo a przedewszystkim lubie ;)

7.Czemu ty: bo chce pograć ;D

8.Czemu My ?(Czemu ten server) ? Ł bo ma duo slotuw i polecao mi ko kilka osub

Opublikowano

1.Nick w Minecraft:jopbo
2.Lat:13
3.Skype:bomber12323
4.Czy po Mutacja:nie
5.Czy jestes Ogarniety:tak
6.Coś O Sobie:Lubie grać w piłke jestem ministrantemi harcerzem
7.Czemu ty:Nie griefuję jestem miły i pomocny
8.Czemu My ?(Czemu ten server) ?:Moge pomóc w rozbudowie szukałem serwa tego typu

Opublikowano

Siema Siema !

 

1.Nick w Minecraft: SheVer

 

2.Lat: 13

 

3.Skype: Jest ! :D bartek.stefaniak74

 

4.Czy po Mutacja: Nie, lecz mam w miare ogarnięty nie mam piskliwego głosu ;)

 

5.Czy jestes Ogarniety : Wiadomo :) Ogarniam wszystko Minecraft jest moim życiem !

 

6.Coś O Sobie: Cześć ! Mam na imię Bartek i chodzę do 6 klasy podstawówki , Minecraft to dla mnie pestka , uwielbiam tą grę . Jestem pomocny współpracuje i nie grifuje ;) (Myślę ze grif będzie zakazany :) )

 

7.Czemu ty: Jak już wspomniałem ogarniam i nie grifuję :) będę częstym i miłym graczem :D

 

8.Czemu My ?(Czemu ten server) ? : Hmm.. Lubie takie serwery ;) Grałem na podobnych było super ! lecz niestety . Zabrakło budżetu ;d :)

 

Chciałbym sie zapytać o Mapę jaka mapka ? :D

Siema SheVer moderatorze serwa KW! xD

 

Adminie ja byłem na tym serwie Admin RudyMenPL powinien mnie pamiętać bo ja gralem na tym serwerze ale potem Już nie byłem na WL jak coś moje podanie jest na 1 lub 2 stronie mój nick to :Domi2533

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...