Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Problemy z Metinem - lagi po zalogowaniu


w11o2

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Włączam grę loguję się i mam laga przy wyborze postaci i wolno ładuje
mi choć mam neta 24 megabity i później mam lagi w grze.
POMOCY!!!!!!!!!!!

Opublikowano

Podaj specyfikację komputera (ram, zasilacz, procek, karta graf)

 

Powyłączaj wszystkie zbędne programy typu gg,skype itp.

 

Jak nie pomoże to sciągnij program game booster.

skpUo.png

Opublikowano

Spec kompa 8gb ddr3 ram, zasilacz 230v, procek amd 4x 3,6 MHz, i garta grav nvidia gf gts 450 2 gb

WYMIEN ZASILACZ !!!

Coś ty za gotowca kupił..

Ten zasilacz wszystko psuje.

ps. nie 3,6 MHz, tylko GHz.

tak..procesor 4, karta 2gb i ty chcesz jechać na zasilaczu 230v.Chcesz spalić komputer?

Nic innego ci nie pomoże jak tylko i wyłącznie zmiana zasilacza.

Opublikowano

Włączam grę loguję się i mam laga przy wyborze postaci i wolno ładuje

mi choć mam neta 24 megabity i później mam lagi w grze.

POMOCY!!!!!!!!!!!

Zeskanuj komputer antywirusem.

Jak Loocker napisał powyłączaj zbędne programy.

Komputer dobry tylko ten zasilacz do wymiany.

Opublikowano

Wymień zasilacz jak najszybciej bo Ci wszystko pójdzie...

 

Za 150zł kupisz fajne zasilacze.

 

Zapraszam do działu "Komputery", tam koledzy Ci doradzą co i jak.

 

 

Sciągnij program "ccleaner" i zeskanuj rejestr i pousuwaj błędy.

 

+ antyvirus i skanuj w poszukiwaniu wirusów.

 

 

EDIT@#

Podaj model zasilacza bo pewnie no-name. Jak z czarnej listy to i tak do wymiany.

skpUo.png

Opublikowano

Grasz na Metin2.pl czy na jakimś prywatnym serwerze? Ściągnij, tak jak napisał EngraveR, aktualizacje .NET Frameworka oraz Microsoft Visual C++. Znajdziesz je na oficjalnej stronie Microsoftu w zakładce pobierania plików.

 

Wymień zasilacz jak najszybciej bo Ci wszystko pójdzie...

 

Za 150zł kupisz fajne zasilacze.

 

Zapraszam do działu "Komputery", tam koledzy Ci doradzą co i jak.

 

 

Sciągnij program "ccleaner" i zeskanuj rejestr i pousuwaj błędy.

 

+ antyvirus i skanuj w poszukiwaniu wirusów.

 

 

EDIT@#

Podaj model zasilacza bo pewnie no-name. Jak z czarnej listy to i tak do wymiany.

On już napisał, że pomylił się z zasilaczem. 430W mu bezproblemowo starczy. ;-)

Opublikowano

Zasilacz 600w będzie w sam raz pod taki komputer, właściwie to nawet zalecane.. jeżeli nie chce spalić sprzętu przez to, że ma zasilacz do dupy.

Przestańcie mu spamowąc zainstaluj to, tamto. Wina leży po stronie zasilacza, kiedy włacza gre - gra używa więcej parametrów, co powoduje zwiększenie napięcia...Zasilacz nie ogarnia i sprzęt pracuje nie stabilnie, co przyczynia się do zwieszania się windowsa(spowodowane niestabilnością) i rośnięciem temperatur.

Możesz jeszcze napisać co to za zasilacz?

Opublikowano

Wyłącz zbędne programy za pomocą Menadżera Zadań

Jeśli pomogłem daj "Lubię to" Proszę !!!!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...