Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Serwer Wojny + Frakcje (SURVIVAL) 24/H


Sloniusek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie reklamuj tutaj buraku



post-860418-0-13231000-1362157568.png





 





strzalka.gif TYP: Survival + Frakcje








strzalka.gif Sloty: 43















strzalka.gif IP: sloniucraft.gomc.pl















strzalka.gif Potwory: tak







strzalka.gif Zwierzęta: tak















strzalka.gif PvP: tak















strzalka.gif Premium: nie







strzalka.gif Nether: tak







strzalka.gif BialaLista: nie






post-860418-0-94382100-1362157608.png


 


strzalka.gif Główni Własciciele : Sloniusek i Besst



 


strzalka.gif Moderator : Treocon



Zapraszam



Zw



Zapraszam



Zapraszam

 

  • Odpowiedzi 55
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Serwer traci ode mnie jeszcze zanim wszedłem na niego. ^^, 1.Spam przez "Głównego Właściciela" na forum,2. Sloniusek to cham, wyrazilem poglady na temat serwera (nie wulgarnie} i dostałem bana, 3. Spawn, zrobiony chyba tylko po to by przedstawic informacje o VIP, i ostatnie 4. Sloniusek rpzez swoje zachowanie ma na oko 11-12 lat ^^. Całkowicie i szczerze NIE POLECAM!

Opublikowano

strzalka.gif IP: sloniucraft.gomc.pl



Serwer traci ode mnie jeszcze zanim wszedłem na niego. ^^, 1.Spam przez "Głównego Właściciela" na forum,2. Sloniusek to cham, wyrazilem poglady na temat serwera (nie wulgarnie} i dostałem bana, 3. Spawn, zrobiony chyba tylko po to by przedstawic informacje o VIP, i ostatnie 4. Sloniusek rpzez swoje zachowanie ma na oko 11-12 lat ^^. Całkowicie i szczerze NIE POLECAM!

Jesli idziesz do admina Mam Xray nodusa i się cieszysz jak bachor to przykro mi alę nie będę na serwie dzieci neo miał a to , że bana dostał to wyjaśnia jaki jesteś mądry :)

 

Opublikowano

strzalka.gifIP: sloniucraft.gomc.pl

 

Jesli idziesz do admina Mam Xray nodusa i się cieszysz jak bachor to przykro mi alę nie będę na serwie dzieci neo miał a to , że bana dostał to wyjaśnia jaki jesteś mądry :)

Jeśli możesz to nie zmyślaj z łąski swojej, 5 graczy to moze potwierdzić :P

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...