Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[HOT][NEW][FreeBuild][Kasa][Dużo warpów][1 osoba dostaje Vipa][Rekrutacja na Admina]


Unions

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 202
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nie polecam, zapytasz czy na surowcowej jest pvp, to od razu admini włączają sobie niewidzialność i idą mnie zabić, chociaż miałem tylko drewno.

Tylko 1 admin umie dać działkę, co jest porażką.

 

+spam w tym temacie i double posty, refuje się tylko własne tematy i co 24 h.. Nawet Admini MPC nie ogarniają waszego spamu, powinni was pobanować.

Opublikowano

Imię: Merik ;3
Nick: Lor3ns
Wiek:16
Kilka słów o sobie: Mam na imię Merik Minecraftem interesuję się od ponad 2/3 lat ;d . Jestem poważną osobą ale lubie też się posmiac ;D .

Dlaczego ja ? : Chcę pomóc w rozbudowie serwera, Odrazu wszystkiego nie będę miał wkutego w jeden paluszek ale po jakimś czasie wszystko dam rade zrobic, jestem cierpliwy więc nie będzie problemów z innymi graczami ;P, jestem też bardzo pomocny i pracowity i będę pomagał graczą w wszystkim. Jestem do dyspozycji dla kazdego gracza :), znam większość komend ktorych potrzebowałem jak byłem zwykłym graczem ;dd. Często pomagam w rozwoju servera (Polecam server znajomym) Gram dziennie od 2-4 godzin. Bardzo mi się spodobał ten server dlatego bardzo zależy mi na zostaniem admininem lub modelatorem ;>

Dziękuje za przeczytanie, prosze rozpatrzyc moje podanie :P

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...