Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Problem] Zostaniesz połączony z serwerem...


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemanko! Robię swój pierwszy serwer metin2. Wszystko łądnie, pięknie zrobiłem. Wchodzę przez launchera, wpisuje passy i ciągle wisi mi na "Zostaniesz połączony z serwerem", ciągle w kółko, nie zma znaczenia czy wpisze dobre czy zle pasy.

 

Porty mam uruchomione.

skpUo.png

Opublikowano

gdy sciągam poprzez ten link

 

 

http://www.multiupload.com/8XKC2MPTZ9

 

to wyskakuje podobna strona do ad.fly, klikam skipp i wyskakuje strona ilivid.com i pobiera mi jakis program zamiast ten plik rozkakowany.

 

Jak nie masz takiego problemu to może sciagnij i wrzuc na speedyshare.com?

skpUo.png

Opublikowano

 

gdy sciągam poprzez ten link

 

 

http://www.multiupload.com/8XKC2MPTZ9

 

to wyskakuje podobna strona do ad.fly, klikam skipp i wyskakuje strona ilivid.com i pobiera mi jakis program zamiast ten plik rozkakowany.

 

Jak nie masz takiego problemu to może sciagnij i wrzuc na speedyshare.com?

 

 

Tamten link padł użyj tego :

 

 

http://speedy.sh/NB8z3/start.rar
https://www.virustotal.com/pl/file/19bb96f5993b2e9a34159c44f2c2277aa3d134cca41292486fb03ba20827b18b/analysis/1362145467/ 

 

Pong tu już masz dobry

Opublikowano

Mam ten plik "start.exe" wrzucić do folderu z clientem i przez to odpalac?

 

Jeżeli tak to niestety dalej to samo.

 

Clienta mam metin2.pl spatchowany.

 

 

dodam, że teraz jak wpisze byle co to wyskakuje ze zle pasy : )

 

EDIT.

 

Jednak teraz jest już lepiej, ale gdy wpisuje dobre pasy to wywala do wyboru serwera, nie pokazuje postaci ani nic.

skpUo.png

Opublikowano

Ech... podmieniłem, rozpakowałem rootki, zmieniłem serwerinfo na ip z normalna koncówką, wkleiłem, podmieniłem i dalej to samo.

 

Tak jakby wywala.

 

Zosaniesz połączony z serwerem>>>Wywala do wyboru serwera

skpUo.png

Opublikowano

syserr clienta

 

 

 

 

0301 15:02:09045 :: granny_shared_vbs:
0301 15:02:09045 :: 0: 40
0301 15:02:09045 :: 1: 20
0301 15:02:09046 :: 2: 20
0301 15:02:09046 :: 3: 40
0301 15:02:09046 :: 4: 0
0301 15:02:09046 :: 5: 20
0301 15:02:09046 :: 6: 0
0301 15:02:09046 :: 7: 0
0301 15:02:09047 :: 8: 0

a syserr od strony serwera nie wiem gdzie sie znajduje.
@Up, sprawdzę.
EDIT. Terenzo dał mi pliczki i teraz wszystko działa.
Temat close :)
skpUo.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...