Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Silkroad] Poradnik na rozwiązanie błędu Mbota na Windows 8!


Sh4ke

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 50
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

 

2gh1wNx.gif

Siemka zapewne wielu z Was posiada już Windows 8 i ma problem właśnie z Mbotem, otóż mam odpowiedź a zarazem rozwiązanie waszego problemu.

Niektórzy mają ten błąd :

 

2pS5e.png

 

Dodatkowo wyskakuje błąd : Please update to the latest version bot.

Oto rozwiązanie właśnie tego błędu. Pamiętajcie dotyczy to tylko Windows 8 !

bvCWp4i.gif

1. Odpal Mbot normlanie przez Loadera.

2. Odpal Injectora by Phoenix1337.

3. W ramce : Process wybierz mBot_vSro110.exe

4. Kliknij "+" po prawej stronie, aby dodać dll.

5. Wybierz plik z mBota o nazwie : mBotCrack.dll - jest on w folderze bota.

6. Wracasz do Injectora i klikasz "Inject".

7. Wszystko działa poprawnie

HGZ2m6O.gif

http://www.mediafire.com/?5vz6vnd9vc0dqsy

Skan :

https://www.virustotal.com/pl/file/cdffcebbca189dec163d0d8bd09b2d7a83a96832172b26150f79c884d0d020c9/analysis/

Pamiętaj plik ma jakieś niegroźne wirusy ponieważ zawiera Injectora !

Pliki skanowane oraz opuszczone również na epvp*

Całość dzięki użytkownikowi Phoenix1337

 

 

 

A Jak odpalić 2 mbota ? Bo nie mogę -.-

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Siema, jedno pytanko...
bot mi śmiga i wgl, ale mam problem w postaci pamięci. Mam 12gb ramu na lapku, kiedy gram w inne gry czy silka bez bota może śmigać kilka dni bez problemu, natomiast jak odpalam bota po jakimś czasie wyskakuje mi komunikat, że brakuje pamięci, system musi wyłączyć sroclient i w końcu się restartuje. Ktoś wie o co kaman, że bot żre tyle ramu? na windows 7 czegoś takiego nie miałem

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Hej mam pytanie wie ktoś może dlaczego jak klikam w mbocie login to ciągle pisze ''not logged in'' tak jakby mbot nie czytał serwerwa. Wszystko robię według instrukcji. Pomocy :)

  • 3 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

net frame gdy instaluje, wyskakuje mi ze mam zainstalowany ten sam albo nowszy, a visual c++ zaraz spróbuje

 

Ehh, pomęczyłem się troszkę i się udało, w dodatku trzeba było tylko zaznaczyć mbot vsro110 zaraz przy inject i zadziałało.. Na epvp zobaczyłem to na obrazku... Masakra, dzięki za pomoc :)

 

 

a mam pytanko co dokladnie zrobiles? bo mi nie dziala ?? a mam ten sam problem      

 

(An unknown error occured while checking for a mBot update"

 

 

pozdro Martin

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Siema, mam taki problem... Mianowicie, gdy odpalam Mbota, dll injectora itd. włącza mi się normalnie, loguje i następnie gdy klikam Start Client, pojawia się ikonka silka, ekran mi miga na czarno dwa razy i ikonka znika. Jakieś porady ?


[23:27:37] Właczanie 'C:\Program Files (x86)\FogRoad_v252\sro_client.exe /22 0 0'

[23:27:47] Connecting to loginserver '91.121.114.217 (91.121.114.217)' on port 15779...

Tyle się dzieje w moim logu

NIE UŻYWAM LOADERA, BO WYSKAKUJE MI TAM BŁAD FMOD.DLL

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Witam mam ten sam problem może ktoś pomóc ? :/
Posiadam Win 8 i pokazuje mi się taki komunikat w mbocie :/
"An unknown error occured while checking for a mBot update."



 

Admin Cienia
Opublikowano

Witam mam ten sam problem może ktoś pomóc ? :/

Posiadam Win 8 i pokazuje mi się taki komunikat w mbocie :/

"An unknown error occured while checking for a mBot update."

 

 

 

Ja też.

Astra G 2.0 Turbo 247KM 351NM

Opublikowano

ja tez mam ten error ale jakos nikt niewie co z tym zrobic ;P mam wszystko co trzeba zrobilem co trzeba  i lipa ;P za pomoc lecą lajki ;D

Nie

Baw

Się

w

Nolif'a

 

Strata czasu...

 

Creddy Online...

 

poziom : zawsze 110

postac : MajorekPL

nova staff +11 na d11 no adv

;>

  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 9 miesięcy temu...
  • 2 miesiące temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...