Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Inne] 4 Story GoH (PvE) Hamachi.


tomeczkooo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 69
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

4 Goh (PvE) 5 2 miesjca wolne.

 

"Śmierć nas nie rozdziela, robimy się tylko niewidzialni" 

 

Franco Scaglia – Czarna mewa

Opublikowano

Trochę wyrozumiałości, każdy ma swoje życie, a jeżeli chcesz mieć serwer on całą dobę to albo składka na dedyka, albo sam postaw i wtedy problemów nie będzie.

Opublikowano

server od wczoraj 15 do dzis 17 off poprostu lol???

server tygodniowo jakies 2h on server fajny ale masakra ciągle off

I tym właśnie sposobem server zostaje wylaczony, a grac na nim beda tylko wybrancy i osoby chetne na dedyka. Dziekuje i pozdrawiam .

Opublikowano

portugalczycy zrobili fajny serwer na hamachi nawet dużo osób i mało lagów , z 5-8h online jest . To tak na początku nie dostajesz seta pvp ale jest dostępny w sklepie wszystkie sety ! na daną klasę , musisz wbić lvl bardzo łatwo wbić 93 no i nawet nawet wojny są . jedyny bug to niezapisujący się honor. Ale i tak trzymam kciuki za ten PL prive zeby ludzie sie znalezli xD

Opublikowano

W ogóle można na nim jeszcze zagrać czy już raczej trudno będzie z dostaniem się na sieć itp ?

Opublikowano

Być może. A pograł bym xD

Sieci Hamachi istnieją lecz hasła są pozmieniane oprócz workoladnia 11.

Nowicjusz
Opublikowano

Witam Cię i zapraszam na forum gier online


T-A-G.pl (talk about games).


Dlaczego Cię zapraszam? Gdyż tu jak wyślesz PW (prywatną wiadomość) do global moderatora/administratora
to nie dostaniesz wiadomości, dlaczego? dlatego iż tutaj jak nie masz wysokiej rangi to Ci nie odpiszą bo jesteś dla nich użytkownikiem który nabija im pieniądze za wyświetlanie reklam
dlatego zapraszam Cię na forum gdzie Administracja nie ignoruje naszych UŻYTKOWNIKÓW i nie robimy forum dla pieniędzy!


JQm.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...