Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zakończony][Text] Plesniawek vs Patrykusss321


Pleśniawek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

O, o

 

Coś na szybko ;)

 

BTW. to nie jest diss. Chciałem użyć w końcu panczy...

 

 

O, O wchodze na bit jak jeszcze nikt - wszyscy się cofaja
Dziś z moich wersów robie nić, zaplączę Cie jak pająk
Hit za hitem, combo ciosów mi wciąż rośnie tępa fajo
Aby wygrać musiałbyś być bogiem - nie chodze w parze z tą wiarą
Wyzwiskami gówno zdziałasz nadal gadaj brudną pałą
W końcu Cię dosłownie zniszcze i jak Titanic pójdziesz na dno
Na własność zbieram twojego skilla z ziemi, jakie to urocze
Pasek z expem podniósł mi się, aż o 0.01 procent
Chwila, moment, nie doczekałem się kolejnego hejtu
Tępy naród zrozumiał, że nie ocenia się czegoś po świecącym pudełku
W tym zgiełku kłamstw, na czele stoi większość z was
Ale i tak nikt się nie przyzna - Nie macie jaj
Liczycie tylko na hajs, przyjaciel pierwszego dnia miesiąca
Potem taki znika, tak jak z twojego portefla forsa
Urywa się kontakt, zaczynasz zatapiać smutek w alkoholu
Zastanawiając się czy ludzie już są kompletnie pozbawieni honoru
Opublikowano
Nie udaję kogoś kim nie jestem, kurwa jakie to słabe,

Nie zdobędziesz szacunku, skoro kogoś tylko udajesz.

Nie wybijesz się w rapie, jeśli Twoje skille to parter,

Nie wygrasz nigdy ze mną, nie sięgasz mi nawet do skarpet.

Napisałem o gangasta raperach, co potrafią się wywyższać,

Jeden celny punch na 4 zwrotki? Kurwa która to liga.

Wszystko jak na tacy widać, ich realne życie to gówno,

Wiek dwanaście, metr pięćdziesiąt, każdy ciśnie ich po budą.

W internecie dają upust, hejt już level dziewięć dziewięć,

Więc cisną ludzi na YouTube, za to, że robią coś więcej.

Trzymają się równo z bitem, im przeszkadza, że nie umieją,

Najpierw trzeba się postarać, w głowie mają tylko pieniądz.

Może zarobią na budowie, czy mają jakieś ambicje?

Moim zdaniem ich ambicją, jest zostanie hejterów mistrzem.

Walnę jeszcze dwa wersy, skierowane do tych nieudaczników,

Waszej przygody z rapem nie będzie, bez dobrego wyniku.

1361879167-U286162.png

O to moja galeria z tekstami: http://www.mpcforum.pl/topic/872257-troch-rapu-dla-dobrych-chopakw-art-pleniawek/

Postaram się jak najczęściej wrzucać nowe teksty ;)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...