Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[SS] Pierwszy krwawy miecz +7 na MT2 Philippines


Zarax

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja nie rozumiem po co sie chwalic jakims gofnem +7 i wstawiac to an forum jeszcze hah nie wierze poprostu .

 

Nic Szczególnego jakby był +8 +9 to jeszcze, ale +7 ? slaby mieczyk xD.

Opublikowano

Ja nie rozumiem po co sie chwalic jakims gofnem +7 i wstawiac to an forum jeszcze hah nie wierze poprostu .

 

Nic Szczególnego jakby był +8 +9 to jeszcze, ale +7 ? slaby mieczyk xD.

To jest na nowym globalu, ciekawe co ty byś zdobył w około 2 tygodnie gry od 0 na tym servie.

Opublikowano

LastOsmane już dawno z bojowym +7 biega może już +8 dawno nie logałem

poza tym skąd wiesz że jesteś "Pierwszy"?

Bo na serverze nie ma za wiele graczy i tak w ogole.

Nikogo nie widziałem z krwawym XDD

Nawet +0.Wszyscy lataja z fmsami/ribami +5/6/7.

Opublikowano

Ja mam tam riba 49 sr, ale skończyliśmy w jinno gre bo jeśli ma tam grać tyle ludzi to podziękowaliśmy.

Equalizerq_eune_51_5_logo.png


 


Shady

Opublikowano

Ja mam tam riba 49 sr, ale skończyliśmy w jinno gre bo jeśli ma tam grać tyle ludzi to podziękowaliśmy.

Serwer wychodzi z bety, niedlugo się to zmieni ;-)

Opublikowano

Mam tam postac 30 lvl w shinsoo przyjmujcie do gildii to chyba wroce na ph :D

RycHu0303 w grze

Kiedyś długi staż na tym forum ;x

Jak ktoś pamięta to pisać ;o.

Opublikowano

Mam tam postac 30 lvl w shinsoo przyjmujcie do gildii to chyba wroce na ph :D

 

RycHu0303 w grze

Pisz w grze do Zarax'a ;p

Na razie przyjmuje każdego i wszyscy mają prawa w gildii do zapraszania.

Jak znajdziesz kogoś z mej gildii to nie krępuj się, pisz o zapro xD

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...