Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak zacząć grę na Metin2.sg


Marian.P

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dobijasz 10/15 lvl i idziesz do m3 dropić bronie 30 (troszkę zarobku jest), także polecam dropenie na Metkach w M1 (Aura/silne itd.).

Później szybko 35 lvl i bojowiec i zarabiasz w M2 na metkach i eventach. Ja codziennie byłem w stanie zarabiać po kilkanaście KK(skończyłem grę).

Opublikowano

A jak zainwestować te 7kk??

EQ na 1 lvl : ]

Tarcza/hełm/broń/zbroja i może coś pod HP jak znajdziesz za niską cenę.

Opublikowano

A czy jeśli założy się nowe konto to dostaje się jakiś bonus np rękawica złodzieja na 7 dni albo coś takiego?

Daj "Lubie To!"

Opublikowano

Dobra teraz tylko dorwać te itemy temat można zamknąć.Wybiorę się do imha jak dorwę te itemy,na razie porobię ankiety aol'em

Daj "Lubie To!"

Opublikowano

A jak zainwestować te 7kk??

poulepszaj sobie eq na początkowy lvl i powinno CI wystarczyć do 30 poziomu.

potem dropnij fms'y sprzedawaj jak już zarobisz na swojego fms'a z dobrymi srednimi, i smiertelke, itp butki z hp to kolejno lecisz expić potem już będziesz wiedział jak.

Opublikowano

Ma ktoś itemy +9 na 1lvl dla wojownika na sell chętnie kupie :P

Zakaz handlu, ani proszenia o konta/ekwipunek na MPCforum. Poza tym poprosiłeś o zamknięcie tematu, dlatego też zamykam.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...