Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

TheSaints [PvP] [Skille] [Sklepy] [Ukryte skrzynie] [Parkour] [i wiele więcej]


jinii

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Co do servera to wydaje mi sie całkiem fajny. Z tym że ..

 

Prosze o wytłumaczenie mi :

 

- Primo, co to jest kur** "Nodus"

-Sekundo, Dlaczego wyłapałem za to bana ?

 

Reasumując server jest Ok.

Lecz Administracja wydaje sie niekompetentna.

 

Z mojej strony to tyle pozdrawiam.

Opublikowano

@up skoro nie polecasz to napisz też dlaczego twoja wypowiedź jest taka, a nie inna.

@RealAtroth jeśli dostałeś niesłusznego bana napisz o tym na forum i zostaniesz odbanowany.

ps: nodus to jest paczka cheatów do minecraft :) oraz Administracja jest w pełni pełnoletnia. Jeśli ktoś nie wierzy to zapraszam na ts3 :)

Opublikowano

Serwer fajny, miła administracja lecz denerwuje mnie to, że mam diax zbroję prot 4, a ktoś mnie zdejmie z łuku na 1 hita... Łuk bez enchantu..

Opublikowano

Zapraszam! A co do zbanowanych, właśnie wchodzę na forum sprawdzić podania un.

"Kiedyś usłyszałem jedną bardzo mądrą rzecz

Że na świecie nie ma ludzi normalnych i nienormalnych

Tylko są ci pozamykani w zakładach

I ci, którzy nie zostali przebadani"-Słoń

Opublikowano

Polecam serwer, gdyż administracja banuje każdego bez wyjątku czy ma vipa lub moderatora, każda osoba na serwerze jest traktowana pospolicie jak każdy inny gracz, jestem żywym dowodem :)

"[...] w szaleństwie moim odnalazłem

zarazem i wolność i bezpieczeństwo.

Wolność samotności i

bezpieczeństwo niezrozumienia."

Opublikowano

Jak dla mnie to wciąż jestem w teamie, no przecież w top ciągle jestem :D

"[...] w szaleństwie moim odnalazłem

zarazem i wolność i bezpieczeństwo.

Wolność samotności i

bezpieczeństwo niezrozumienia."

Opublikowano

hehe kolejne dziecko...

 

 

"Administracja nie dodaje itemów przez /gm i /give ani nie używa /heal, jestem byłym moderatorem i wiem, że te komendy były zablokowane dla moderatorów i adminów. Camper dał mi paczke plików wcześniej i /heal albo /gm mógł używać tylko Właścicel. " kilka postów wcześniej napisałem coś chyba -,-

"[...] w szaleństwie moim odnalazłem

zarazem i wolność i bezpieczeństwo.

Wolność samotności i

bezpieczeństwo niezrozumienia."

Opublikowano

@up nie masz co nawet pisać do takich dzieciaków bo nawet w regulaminie to napisałem ale jak widać dzieci nie umieją czytać.

Opublikowano

Zapraszamy na Serwer ! :)

"Kiedyś usłyszałem jedną bardzo mądrą rzecz

Że na świecie nie ma ludzi normalnych i nienormalnych

Tylko są ci pozamykani w zakładach

I ci, którzy nie zostali przebadani"-Słoń

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...