Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Kupno]Zestaw do grania 2000 zł-2500 zł


Szary_Jayne

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

J.w, siedzę właśnie na esc.pl, a się już trochę gubię, więc zwracam się z prośbą o pomoc. Chciałbym za takie ceny coś sensownego, możliwość podkręcenia również. Nie musi to być zaraz 16 gb, proc z NASA i wszystkie nowe tytuły na ultra. Myślę, że taki zestaw żeby sobie pograć na wysokich zupełnie mi wystarczy (oczywiście mają być to wysokie z normalnymi fpsami, bo w 12 fps to nie będę grał). Jeśli mój max pieniędzy, który podałem nie wystarczy na kompa do grania na wysokich, to jestem gotów dopłacić troszku więcej. Dzięki z góry i będę wdzięczny za pomoc, a także nagrodzę plusami.

258101b92660b.png
Opublikowano

Weź coś takiego, warto dorzucić.

 

 

Jeśli będziesz zamawiał zestaw w morelach to możesz sobie dodać do koszyka usługę montażu.
http://www.morele.net/montaz-komponentow-zestaw-komputerowy-od-trzech-elementow-266770/
to ta usługa.
Jeśli będziesz zamawiał to przy zamówieniu w polu kod promocyjny wpisz
O44Y129AC8
i naciśnij obok wyślij to koszt montażu się na 1 złoty a wysyłka będzie darmowa.
Zamiennie zamiast montażu możesz wybrać pendrive, dokładnie ten
http://www.morele.net/pendrive-good-ram-gooddrive-twister-4gb-czarny-196953/
Wtedy przy zamawianiu skorzystaj z kodu
WP35ZXZG5A

Opublikowano

Weź coś takiego, warto dorzucić.

 

 

Jeśli będziesz zamawiał zestaw w morelach to możesz sobie dodać do koszyka usługę montażu.

http://www.morele.net/montaz-komponentow-zestaw-komputerowy-od-trzech-elementow-266770/

to ta usługa.

Jeśli będziesz zamawiał to przy zamówieniu w polu kod promocyjny wpisz

O44Y129AC8

i naciśnij obok wyślij to koszt montażu się na 1 złoty a wysyłka będzie darmowa.

Zamiennie zamiast montażu możesz wybrać pendrive, dokładnie ten

http://www.morele.net/pendrive-good-ram-gooddrive-twister-4gb-czarny-196953/

Wtedy przy zamawianiu skorzystaj z kodu

WP35ZXZG5A

Kolego, chyba o linku do zestawu zapomniałeś :)

 

 

Ja proponuję:

http://www.morele.net/inventory/info/XVGLsT/

 

Warto dołożyć.

PC: CPU: Intel Core2Duo E8400 3.0GHz, MOBO: Asus P5Q SE, RAM: Kingstone 2x2GB DDR2 800MHz, Zasilacz: Chieftec GPA-500S8 500W, Obudowa: SuperCase SK337, GPU: Asus Radeon HD 6670 1GB GDDR5, HDD: Samsung 500GB

 

Laptop: ASUS A555L

Opublikowano

@UP czy aby nie za dużo dla autora ale się opłaca ;] sam mam podobny zestawik i jak mazenie chodzi ^^ wiec pisz autorze czy tyle dasz rade uzbierać

Opublikowano

Za nieco ponad 3125zł (cena zestawy wisniaboss) to ja bym coś takiego wziął :

 

http://techplanet.pl/przechowalnia/zapisana/?s=60402&s=61601&s=58719&s=54407&s=56713&s=59683&s=70524&s=63363&s=73517

 

 

 

Za ~2600zł :

 

http://techplanet.pl/przechowalnia/zapisana/?s=72202&s=74690&s=70215&s=73501&s=60402&s=61601&s=70524&s=63363

 

Albo zamiana proca na 3350P + dodatkowe 4GB RAM.

Opublikowano

To zestaw mój, albo sweeta, choć nie rozumiem sweet czemu dajesz mu 2 kości ramu po 2gb? Po co marnować sloty? już jdną 4gb chociaż brać, ja dałem od razu 8gb, a to starczy w zupełności myślę, będzie się nudziło ;d

PC: CPU: Intel Core2Duo E8400 3.0GHz, MOBO: Asus P5Q SE, RAM: Kingstone 2x2GB DDR2 800MHz, Zasilacz: Chieftec GPA-500S8 500W, Obudowa: SuperCase SK337, GPU: Asus Radeon HD 6670 1GB GDDR5, HDD: Samsung 500GB

 

Laptop: ASUS A555L

Opublikowano

@TrueFaith: Obudowa to Mustang 1075a, pewnie jakaś ujnia, coś tak czuję.

@Sweet: Przekonałeś mnie do tego zestawu co dałeś.

258101b92660b.png
Opublikowano

Obudowa gówniana na maxa ta twoja :f Tylko zamiast 7950 brałbym 7870XT i robił OC, ta sama wydajność a 350 zł taniej. Dołożyłbym za to do Zalmana Z9 PLUS i nagrywarki nowiutkiej oraz lepszego chłodzenia CPU

 

 

http://www.morele.net/inventory/info/w8cnH3/

Ew. na techplanet bo taniej o ~150 zł

Opublikowano

@TF

 

A nie zastanawiałeś się, że 7950 też można wykręcić ? ;]

Na dodatek ten Club3D jest trochę ciepły, według TPU temepratury po O/C dochodzą do 78 stopni, w samym stressie do 73.

Z drugiej strony, czy autor na pewno wykorzysta pełne Macho do mocnego O/C ?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...