Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

KaeN - i jego twórczość.


TheGreatLee39

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Marny typ jadący na patencie SIDO z aggro berlin, ta maska, te rymy, podobny styl nawijania. Czysta kopia ale ludzie i tak powiedzą, że jest dobry, bo są nieświadomi, że wszystko podpierdala.

Opublikowano

Marny typ jadący na patencie SIDO z aggro berlin, ta maska, te rymy, podobny styl nawijania. Czysta kopia ale ludzie i tak powiedzą, że jest dobry, bo są nieświadomi, że wszystko podpierdala.

 

Do podpierdalania stylu Eminema też ma niedaleko patenty na alter ego i np. w kawałku alter ego ma te wstawki z podobnymi akcentami jak u M&M i podobnie obniża barwę głosu, do tego oczywiście przyśpieszenia.

Znawcy płyt Eminema nie zostaną zaskoczeni, ale dla tych którzy słuchają tylko PL rapu (większość) to jakaś tam nowość na scenie.

Płytę posiadam i uważam że jest wiele wyżej niż patusy od ulicznego rapu, aczkolwiek mimo przyzwoitych umiejętności to nadal nic nadzwyczajnego i jest daleko za czołowymi reprezentantami z podziemia i mainstreamu.

 

Polski Eminem i tyle : D

 

Kurwa Polska XEROKOPIA M&M

Opublikowano

KaeN? Szczerze, max mi się nie podoba, nie wiem czemu, odkąd wszedł do 'PROSTO' ludzie się nim jarają, gdy w nim nie był, nikt nie zwrócił na niego uwagi, zresztą zawsze jest tak, że jak ktoś wchodzi do jakiegoś 'lejbelu' to każdy zaczyna się nim jarać, w moim przypadku jednak tak nie jest, uważam że jest dobry lirycznie, ale wokalnie to ani trochę mi nie siada (:

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Raper który doświadczył wiele w zyciu. Teraz mu się udało i ciesze się że gość z moich stron się wybił i zaczyna mu się ukłądac w zyciu.

Co do muzyki to coś innego na naszej scenie. Jak na debiutancka płytę to wyszło bardzo dobrze i po kolejnej oczywiście bedziemy oczekiwac jeszcze więcej.

Po przesłuchaniu kilka razy jego płyty jego głos zaczął trochę irytowac lae po krótkiej przerwie znowu słuchało się go przyjemnie

Opublikowano

Raper który doświadczył wiele w zyciu. Teraz mu się udało i ciesze się że gość z moich stron się wybił i zaczyna mu się ukłądac w zyciu.

Co do muzyki to coś innego na naszej scenie. Jak na debiutancka płytę to wyszło bardzo dobrze i po kolejnej oczywiście bedziemy oczekiwac jeszcze więcej.

Po przesłuchaniu kilka razy jego płyty jego głos zaczął trochę irytowac lae po krótkiej przerwie znowu słuchało się go przyjemnie

Bo on jeden jest tym co doświadczył wiele w życiu...

  • 1 rok później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...