Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Dyskusja] Konkurs - wykreuj swoją postać!


Miyoshi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Super, zrobiłaś z fajnego konkursu gówno, ale bawcie się dobrze.

 

Dlaczego uważasz, że 'zrobiłam gówno'? Co jest złego w tym, że pozwalam innym ruszyć troszkę swoją kreatywność? ;)

Opublikowano

To, że każdy konkurs jest związany z programami graficznymi, a mi się nic w nich zrobić nie chce. Może według Ciebie zrobienie modelu postaci znaczy zrobienie modelu + dodanie słitaśnego różowego tła i dodanie 20 innych efektów, ale jak dla mnie zrobienie modelu w viewerze oznacza zrobienie modelu. Nie zabroniłaś tego i nie robię z tego awantury, ale po prostu uważam konkurs za dno.

Opublikowano

To, że każdy konkurs jest związany z programami graficznymi, a mi się nic w nich zrobić nie chce. Może według Ciebie zrobienie modelu postaci znaczy zrobienie modelu + dodanie słitaśnego różowego tła i dodanie 20 innych efektów, ale jak dla mnie zrobienie modelu w viewerze oznacza zrobienie modelu. Nie zabroniłaś tego i nie robię z tego awantury, ale po prostu uważam konkurs za dno.

 

Ale nikt nie miał obowiązku robienia modelu w połączeniu z efektami graficznymi. ;) I to wcale nie przesądzi o wygranej. Ale nie wiem dlaczego zabraniać komuś, skoro to jest jakieś urozmaicenie. :) Niemniej jeżeli Ci się nie podoba to trudno. ^^ Ale więcej konkursów tego typu nie będzie. Mam kilka innych pomysłów i bynajmniej nie są w najmniejszym stopniu związane z grafiką. :)

Opublikowano

Cytat z globalnego regulaminu:

1. Zabrania się zamieszczania na Forum i rozpowszechniania materiałów
zawierających treści ogólnie przyjęte jako niewłaściwe, m.in. treści
obraźliwych, pornograficznych, nienawistnych, zawierających groźby,
nawołujące do ksenofobii, rasizmu, antysemityzmu, konfliktów między
narodami a w szczególności niezgodnych z polskim prawem. Zakaz ten dotyczy postów, tematów, filmów, sygnatur, obrazów, oraz treści publikowanych w profilu i w prywatnych wiadomościach.

http://www.mpcforum.pl/topic/869776-konkurs-wykreuj-swoj-posta/#entry6485528

http://www.mpcforum.pl/topic/869776-konkurs-wykreuj-swoj-posta/#entry6511905

Opublikowano

Idz wpizdu, Czy u mnie widać fiuta?.

No właśnie haha :D

A może Ryckowi przypadkowo kanapka, którą czarka jadła tam wpadła i wyciągnął ją a Czarka od razu do buzi ją wzięła? (Wiem koloryzuje, ale cóż haha)

 

Konkurs jest fajny, good job Miyo =)

damian000514sig.png

 

PhoenixArmy

Power, Strength, Sociality!

Opublikowano

 

Zastanawiałam się nad tymi pracami i rzeczywiście mam mieszane odczucia, bo niby przedstawiają scenę erotyczną. Ale generalnie nie jest to pornografia z prawdziwego zdarzenia, bo ktoś mógłby zrobić coś, co tylko z pozoru wygląda jak orgia...

Arcymistrz
Opublikowano

Padrin w pierwszym może chciała mu zawiązać obuwie jak w Harrym Potterze ;D

 

 

 

Nie ma zawartych tu żadnych "narzędzi" intymnych ani damskich ani męskich.

Opublikowano

Dziękuję wszystkim za wzięcie udziału w konkursie. :) Jutro rano/koło południa pojawią się wyniki.

Zamykam temat. :)

 

 

REGULAMIN KONKURSU:

 

 

 

1. Prace składamy od 26.02.2013 do 14.03.2013

Więc nie ma terminu, który by regulował czas (godzine) zakonczenia konkursu....

 

Czy automatycznie mam czas do końca dnia.?

ElGownino .... bo dodam rozmowy z GG :D


Opublikowano

 

 

 

Więc nie ma terminu, który by regulował czas (godzine) zakonczenia konkursu....

 

Czy automatycznie mam czas do końca dnia.?

 

Może nie wyraziłam się zbyt precyzyjnie, ale zawsze jak pisało 'do 14.03' znaczyło, że z rozpoczęciem 14 konkurs się kończy. Jeżeli natomiast pisze 'do 14.03 włącznie' to wtedy konkurs kończyłby się 14 wieczorem. :) Konkurs został zakończony, więc temat zamykam.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...