Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

sv.TheMinecraft.pl:Frakcje[400 slotów] [Dedyk 24/7] Zapraszamy


zakodowany

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 61
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

@Ref



Działa tylko były wgrywane nowe pluginy :P

50/100/150/200/250/300/350/400/450/500/550/600/700/800/900/1000

 

 

 

 

 

 

Opublikowano

Szczerze? nawet nie muszę wchodzić na serwer aby wiedzieć jaka jest tam administracja bo widzę po wypowiedziach na mpc. Złamałeś już chyba z 20x regulamin mpcforum w tym temacie -.- więc pozdro dla takiego teamu serwera o.O widać że nie ogarnięci itd. Skoro gracze piszą wam problemy itd. tutaj, a wy jedyne co piszecie to: "Ref" Hmm..., a może wy po prostu jesteście tak słabo rozwinięci umysłowo że umiecie tylko "Ref" napisać?

Więc leci jeden wielki negatyw!!!

 

Nie Polecam!!!

Opublikowano

Szczerze? nawet nie muszę wchodzić na serwer aby wiedzieć jaka jest tam administracja bo widzę po wypowiedziach na mpc. Złamałeś już chyba z 20x regulamin mpcforum w tym temacie -.- więc pozdro dla takiego teamu serwera o.O widać że nie ogarnięci itd. Skoro gracze piszą wam problemy itd. tutaj, a wy jedyne co piszecie to: "Ref" Hmm..., a może wy po prostu jesteście tak słabo rozwinięci umysłowo że umiecie tylko "Ref" napisać?

Więc leci jeden wielki negatyw!!!

 

Nie Polecam!!!

Pisze @Ref żeby odświeżyc reklamę i Zaprosic Graczy do wspólnej gry a jak tobie się nie podoba to nie graj proste i logiczne

50/100/150/200/250/300/350/400/450/500/550/600/700/800/900/1000

 

 

 

 

 

 

Opublikowano

Nie wiem czy wiesz ale odświeżać prezentację można co 24h, a na te serwery nawet nie wejdę bo widzę jaka chamska jest administracja -.-

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...