Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

survival czy FB? miasto czy gildie? premium czy no-premium?


Mine Latreso

jaki typ serwera??  

35 użytkowników zagłosowało

  1. 1. jaka mapa?

    • miasto (FB) + survival + no-PVP
    • 100% survival + no-PVP
    • gildie + survival + no-PVP
    • miasto (FB) + survival + gildie + no-PVP
    • miasto (FB) + survival + PVP
    • 100% survival + PVP
    • gildie + survival + PVP
    • miasto (FB) + survival + gildie + PVP
    • Sky Block + no-PVP
      0
    • Sky Block + PVP
      0
    • Sky Block + Survival + PVP
    • Sky Block + FB + PVP
      0
    • Sky Block + FB + no-PVP
      0
    • Sky Block + Survival + no-PVP
  2. 2. jakie atrakcje na serwerze?

  3. 3. serwer??

    • bukkit (pluginy)
    • tekkit (mody)
      0
    • bukkit + tekkit (pluginy + mody)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

temat stworzony w celu pomocy wam jaki serwer lubią inni gracze

 

pytania, które zostały zamknięte i zastąpione innymi:

 

 

 

pytanie:premium czy no-premium?

 

  • użytkownicy wybrali NO-PREMIUM

 

 

 

 

 

 

Opublikowano

Dla mnie zarówno TF 2 jak i survival games, najlepiej mapa 1 albo 2 z miastem :)

 

Cały czas trwa dyskusja na temat przewagi DJów nad funkcją shuffle w winampie ~Paulo Coelho

Opublikowano

MACIE PROPOZYCJE INNYCH PYTAŃ

Tak mam, dodaj do atrakcji Mob Arenę. Dodaj też do map: PVP, Frakcje+PVP, Skyblock.

 

Miasto, freebuild, factions, survival, to dobre połączenie. Atrakcje to Parkour, SG, MA, Eventy. Serwer Bukkit, no premium.

Opublikowano

A ja bym zrobił trochę inaczej.

Mianowicie zamiast połączyłbym survival z free build za pomocą pluginu towny. Daje podobne opcje jak factions (wojny, zawieranie sojuszy, zabezpieczenia na skrzynki wewnątrz miasta, itd...) daje możliwość gry fb (dawanie działek za kasę wewnątrz miasta, poszerzanie terenu z pieniądze, cuboidy na wszystko wewnątrz miasta, a na działkach graczy zabezpieczenia skrzynek) oraz wprowadza zupełnie nowe (rangi na wzór systemu feudalnego, tworzenie państw, ustawiane automatycznie zbieranych podatków, rozszerzona polityka, itd...). Według mnie najlepsze są właśnie takie serwery, ponieważ łączą one te dwa typy rozgrywek. Na taki serwer pasują dobrze pluginy typu SG, czy mob arena, a jakbyś się uparł, to może byś nawet skyblock wsadził. Jakby co tu masz link do strony pluginu, niestety jest po angielsku

 

http://xshade.ca/projects/towny/
 

Ale są poradniki po polsku na Youtube, poszukaj a znajdziesz.

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...