Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[1.4.7][105s][8GB] ServMC.PL [Nowe Factions][McMMO][HardSurvival][Autorskie Pluginy][Start Poniedzialek][Ogarnieta Administracja][NEV!]


miki3521

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 108
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Nowicjusz
Opublikowano

Przemiła administracja, przemili gracze, przytulny spawn, nic dodać nic ująć. ;)

Opublikowano

Zapraszam na serwer !!

mca.png
Szybko i sprawnie ! Więcej inforacji : Priv, GG, Skype, TS, E-Mail
Wykonuję również prezentacje serwerów !

Masz ciekawą propozycję dotyczącą serwera +40 slotów ?? Pisz śmiało.

Jeśli masz mnie "olać" po dwóch tygodniach to lepiej nie pisz...

 

Nowicjusz
Opublikowano

Miła administracja, przemili gracze, przytulny spawn, nic dodać nic ująć. ;)

Opublikowano

Mistrzowski serwer, przy 40 osobach są takie cofki wymiksowane z lagami, że gdy kopiąc netherrack, dostałem cofke i byłem " w klockach", po zrestartowaniu serwera ponad 20 razy próbowałem sie zalogować, ale że ciągle latałem nie mogłem, gdy już to zrobiłem wpadłem do lawy, będąc nad oceanem lawy, i straciłem wszystkie itemki. Kolejnym razem trafiłem do pustki z identycznym problemem jak poprzedni, zalogowalem sie, tylko nie mogłem sie ruszać, ale wciąż latałem i nie mogłem nic wpisać, gdyby nie ctrl + v ten serw by upadł zanim sie wogóle zaczął, każdy biega z diax eq prot 4, thorn 3, i miecze sharpness V itp itd. Po trafieniu na zły klocek musisz liczyć na cud że sie zrespisz.

Jedyny plus to dobre połączenie pluginów z serwerami, na spawnie dostępny jest sklep z "tabliczkami" oraz spawner.

Ocena 5/10

Kochanie wróciłem :yay: 
Nie no, żartuje.

Chociaż...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...