Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

2 Zamki [WL] Jesli zglosi sie nie parzysta ilosc osob przyjmuje wszystkich! :O(hamachi)


MacQku

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czesc Chcielibyscie zagrac ze mna w cos takiego?

2 druzyny red i blue

zaczynamy gre w 1 miejscu zdobywamy surowce cobbla itp... budujemy zamki

gdy zdobedziemy eq itp. Bedzie Stan wojny walka po prostu ;) Wiecie o co chodzi

Chętni pisac podania na wl:

 

 

 

Nick:

Wiek(Nie jest brany pod uwage)

Skype: (tak, nie)

Gram od wersji:

Cos o sobie ;)

 

 

 

Piszcie jakie chcecie pluginy!!!!!!!!!!

 

Na pw piszcie nazwy na skype zebym mogl podac hamachi



 

 

Zgłaszać się!!!!!!! :D

mca.png

  • Odpowiedzi 50
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nick: DaniomPL123


Wiek(Nie jest brany pod uwage): 13


Skype: (tak, nie): Tak


Gram od wersji: 1.7.3


Cos o sobie: Jestem Daniel i mam 13 lat.Lubie grać w minecraft i inne gry.


Opublikowano

Nick:Zibro


Wiek(Nie jest brany pod uwage)13


Skype: (tak, nie)tak


Gram od wersji:1.7.3


Cos o sobie lbue gotowac grac w różne gry spotykac sie z kumplami itd :D

Opublikowano

Nick:ad777


Wiek(Nie jest brany pod uwage)11;/


Skype: tak, ts też


Gram od wersji: 1.8 beta


Cos o sobie: Zwe się Adam, interesuje się grafiką ;).

post-370536-0-78567800-1386625363.png

By ja xD

Opublikowano

Nick: Demox


Wiek(Nie jest brany pod uwage) 15

Skype: (tak, nie) Tak

Gram od wersji:Alpha

A i jeżeli mozna to chciał bym dołączyć do drużyny red :P

Opublikowano

Nick:GamerMateusz


Wiek(Nie jest brany pod uwage): 16


Skype: (tak, nie): tak


Gram od wersji: beta 1.7.3


Cos o sobie ;): Lubie grać w MC na serwerach z ogarniętymi ludźmi (mam nadzieję że tu będą) pomagam na tyle ile umiem itd. :D

Opublikowano

Nick:Forceta12

Wiek:14

Skype:Nie ale mam ts3

Gram od wersji:Od alphy

Cos o sobie:Gram w tenisa,pilkę nożna.Lubie bawić sie komputerami!;D

Opublikowano

Nick:KalidorMaxi

 

Wiek:13


Skype:Tak


Gram od wersji: Alpha jakaś tam ;p


Coś o sobie: Jestem ogarem , lubię czasem sobie potrolować



To ja idę do red :D

Opublikowano

Nick:tomczakzl


Wiek(Nie jest brany pod uwage):13


Skype: (tak, nie):tak


Gram od wersji:1.6 Beta


Cos o sobie: Jestem ogarnięty,dobrze walcze uwielbiam wojny :D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...