Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

2 Zamki [WL] Jesli zglosi sie nie parzysta ilosc osob przyjmuje wszystkich! :O(hamachi)


MacQku

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wow aż tyle was :)? Postaram sie dla was!

Buduje spawn + pare minut na ogarnicie rang

pytanie chcecie

2 frakcje czy bez frakcji?

all dodani



Wow dziękuje wam że napisaliscie 9 podan!

Ps.. ja mam tylko console nie mam nawet opa

mca.png

  • Odpowiedzi 50
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Uwaga Uwaga! Dodaje wszystkich na wl :)!

Serwer on zapraszam!

Hamachi:

zamekred

zamekblue

 

Hasla do obu sieci : 123



Oj przepraszam ip :D 25.157.181.214



Zapraszam do gry!

mca.png

Opublikowano

Nick : Gugga71

Wiek : 14

Skayp : ów Posiadam ; )

Gram od wersji : 1.6 ( Czy jakoś tak ^^ )

Hymm , Lubie grać w gry ; p i słuchać muzyki ; p , Lubie pisać z ludźmi i poznawać ich ; p To z grubszaa tak o mnie ; ))

1359788419-U703653.jpg


 

Opublikowano

Mam kilka pytań:

Jakie będą pluginy ?

Mapa będzie jakoś podzielona, czy będzie wyłączone PVP na czas budowy ?

Przydzielanie do drużynjest losowe ? (jak nie, to kiepsko :/)

PS.: Podanie napisze jutro. ;) (o ile jeszcze jest potrzebne ;d)

7510260_4_1.png
Opublikowano

Nick: spokim


Wiek: 16


Skype: Tak


Gram od wersji: 1.7.3


Cos o sobie: Lubie grać w gry, chodzę do liceum.

Opublikowano

To nic że zeszłej z kompa mam jeszcze telefon=D a jak jest 10 albo 11 to raczej 5 vs 5-6

Opublikowano

Uwaga Uwaga! Dodaje wszystkich na wl :)!

Serwer on zapraszam!

Hamachi:

zamekred

zamekblue

 

Hasla do obu sieci : 123

 

Oj przepraszam ip :D 25.157.181.214

 

Zapraszam do gry!

Czemu ip nie działa?

Opublikowano

To serwer hamachi dziala jak go wlacze

Wojtek pluginy podstawowe np AuthMe bedzie tez plugin na [gate]

czytaj uwaznie pvp w okresie wojennym jak obydwie druzyny sie wybuduja

druzyny? losowe



A iii juz wlaczony serwer osoby all dodane



Dolaczajcie tylko do 1 hamachi!



zamekteamowy

haslo 123

nowe ham,achi



Przepraszam ze nie ma was na wl :( cofka



Nie ma was na wl? piszcie mi tutaj ;)!



Juz wszyscy sa na wl

mca.png

Opublikowano

Nick:F0rte

Wiek(Nie jest brany pod uwage):16

Skype: (tak, nie)Tak, podam na pw.

Gram od wersji:1.7.3


Cos o sobie:Mam na imię Szymon, lubię grać w mc, nie jestem kłótliwy, uwielbiam piłkę nożną i siatkówkę :D

Opublikowano

Nick: BilboBaginss


Wiek(Nie jest brany pod uwage): 14


Skype: (tak, nie): Nie


Gram od wersji: 1.6


Cos o sobie : Mam 14 lat i lubie grac w mc xD



Nigdy nie grałem na tego typu serverze

Opublikowano

Nick: kubulany


Wiek: 13


Skype: Tak


Gram od wersji: 1.2.0

Cos o sobie:Mam na imię Kuba. Lubię grać w minecrafta:) i w piłkę nożną. Jestem wesoły i ogarnięty.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...