Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Problem] Jak zrobić radio 24/7 na serwerze TeamSpeak3 ?


Hellos

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.. Tak jak w temacie... Mam serwer 412 slotowy i potrzebuje Radio 24/7 na kanale muzycznym :)

 

Widziałem takie radio na paru TeamSpeakach :)

 

WAŻNE ABY BYŁO 24/7 !

 

z góry dzięki... Polecą LIMITY LIKE NA Pare DNI :)

Opublikowano

@UP zamiast SPAMIĆ może być pomógł ? mało dostępne ? To znaczy że jest... widziałem takie coś na duuzo serwerach.... PROSZĘ O POMOC

Opublikowano

No tak jest na paru serverach, ale administracja tego nie udostępnia.

Nie spamuje tylko mówię, że musiałbyś mieć farta aby ktoś Ci napisał o takim czymś.

 

I nie pisz do mnie jak do chłopaka podczas kiedy jestem dziewczyną, dziękuję.

Opublikowano

Sorki... No właśnie czekam na farta :D

 

Ponieważ jestem Adminem TeamSpeak-3 forum Mgboard .... (to nie reklama tylko wyjaśnienie)

Opublikowano

 

Link do Youtube wyjaśniający całe zjawisko :)

Liczę na to, że z Twojego komputera będzie puszczana muzyka 24/7...

Bo wątpię aby ktoś ciągle przez 24/... miał komputer włączony "bystrzaku".

______

@Hellos

Jaki posiadasz serwer ?

Opublikowano

Liczę na to, że z Twojego komputera będzie puszczana muzyka 24/7...

Bo wątpię aby ktoś ciągle przez 24/... miał komputer włączony "bystrzaku".

______

@Hellos

Jaki posiadasz serwer ?

 

Bystrzaku, a czy podał jaki to ma być sposób ? Nie. Temat brzmi "Jak zrobić radio 24/7 na serwer teamspeak" a nie jak zrobić Radio do TS3 na linuxie/debianie/vpsie ... Podałem mu jeden ze sposobów

Opublikowano

Bystrzaku, a czy podał jaki to ma być sposób ? Nie. Temat brzmi "Jak zrobić radio 24/7 na serwer teamspeak" a nie jak zrobić Radio do TS3 na linuxie/debianie/vpsie ... Podałem mu jeden ze sposobów

linux/debian/vps ? Hahahaha

Linux/debian "GOOD" a ubuntu ?

@Hellos

 

Serwer na jakiej platformie stoi ?

Masz dostęp do roota ?

 

 

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Wystarczy, że na serwerze VPS, bądź dedykowanym zainstalujesz środowisko graficzne. Wtedy resztę robisz tak jak bota muzycznego na swoim komputerze.

  • 7 miesięcy temu...
Opublikowano

Zainstaluj pulpit zdalny, potem zrób wszystko tak samo jak na komputerze.

 

Liczę na "+".

 

Japierdole, eh.

 

 

 

@Top

 

Zrób tak jak napisał ktoś wyżej, zainstaluj środowisko graficzne lub jeżeli masz kase zainwestuj w VPS-a z Windowsem, wtedy już z górki tak jakbyś miał na własnym PC odpalać...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...