Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak w miarę szybko przytyć jedząc zdrowe rzeczy? Co powinienem jeść? ile?


FeQu

Rekomendowane odpowiedzi

  • 5 tygodni później...
Opublikowano

Osobom walczącym z nadwagą zwykle zaleca się spożywanie 5-6 niewielkich posiłków dziennie w równych odstępach czasu. W przypadku chudzielców, regularne jedzenie również ma koronne znaczenie. Chodzi o to, żeby organizm przyswoił pewne produkty. Bo jeśli nagle rzucimy się na wypełniony po brzegi talerz, skończy się to niestrawnością, wymiotami czy nawet poważniejszym zatruciem. Dlatego staraj się jeść około 4-5 dużych posiłków dziennie w równych odstępach czasu. Nie jedz w pośpiechu, każdy posiłek celebruj. Nie objadaj się przed snem. Pamiętaj podstawa to cierpliwość, możesz jeść kurczaka, makarony. Najlepiej jedz wszystko na co masz ochotę ale z umiarem i w odstępach 1-2 h.

I tutaj źle napisałaś, bo nie powinno jeść się '4-5 dużych posiłków dziennie' :p

Właśnie o to chodzi, aby jeść lekkie posiłki, mniej więcej regularnie, ale nie zapominać o 'cięższym śniadaniu' lub obiedzie. Oczywiście wskazany jest ruch!

Najlepiej to pójść do lekarza (dietetyka), on dobrze poradzi, jak będzie najlepiej dla Twojego organizmu.

Bo wcale tak łatwo nie jest przytyć, wiem po sobie :P

Opublikowano

stejki,ryz , makarony , zeberka itp czasem fastfodzik jakiś albo czekoladka :D

40143183857070538758.png

333 Posty

28.03.2013

Opublikowano

jedz ryby sery mięso pij mleko głównie rzeczy z dużą zawartością białka, ale ćwiczyć też troche by pasowało. a jak chodzi także o masę tłuszczową to i tłustego sobie nie odmawiaj bo na samym białku 20kg to chyba większych szans nie ma;] jeżeli chcesz przytyć 20kg to pewnie duzo nie ważysz i duzo nie jesz. w takiej sytuacji mozna probowac rozepchać żołądek i wtedy więcej jesz;)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...