Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czy dam rade na 3 grupki wojowników setau?


ziomek63785

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Założyłem się z kumplem, że wojownikiem mentalem 78lvl zabije 3 grupki wojowników setau(samych wojowników, bez łuczników, mistyków).

 

Moje skille:

Silne G10

Duchowe G1

Walnięcie G1

Tąpnięcie G1

Rzut punkty...

 

Mam łącznie 848 obrony (z silnym), ~794-882 (około) dmg oraz 10,5k hp.

 

Eq i abs:

Maska strachu +6 bez bonów

Truta +6 35% średnie z kd: krytyka, przyszywki, potwora +4, bez dodatkowych bonów

Zbroja z Czatnej Stali +6 z kd: uchylenia, uniku, speeda +4 z bonami: +30 atak, 6% miecze i mniej ważne

Ebonitowe kolczyki +9 z bonem: 20% diabły, 6% miecze i mniej ważne + przetopy

Skórzane kozaki +6 z 1,5k pż

Złota bransoleta (tymczasowo) z bonem 20% na diabły

Kryształowy naszyjnik z 0,5k pż

 

Co daje łącznie: 40% na diabły, 12% na miecze, 15% na strzały, 30 atak oraz 4k pż.

 

Eq non stop dopracowuję lecz zakład dotyczył aktualnego stanu :)

 

Buff:

- ~31 % krytyk

- ~31% odbicie

- ~31% błogo

 

 

Szkoda mi krwistego, gdyż an anszym serwerze jest on dużo warty dlatego pytam tu, a nie ide sam przetestować :)

 

Biolog skończony + dochodzi mount (10% odporność na potwory).

 

Powtarzam zakład dot. trzech grupek samych wojowników setau (tych zwykłych)

Opublikowano

Jeśli weźmiesz to taktycznie, a nie rzucisz się od razu na nie, to powinieneś sobie poradzić i wyjść z opresji z minimalną ilością HP - jednak to praktyka. Teoretycznie nie dasz rady, bo masz po pierwsze za mało PŻ, a po drugie słaby ekwipunek/bony. Mam nadzieję, że pomyślisz i nie włączysz Silnego Ciała (wtedy 5-6 hitów z przeszywką i Cię nie ma).

Opublikowano

Jakbyś skombinował branze i nasior 2k hp zamiast tego syfu co masz teraz to byś ogarnął :) Do tego oczywiście potka speeda ataku i nie włączaj silnego :)

Opublikowano

Nic nie mówiłeś o poli, więc w marmurku zrobisz to szybko, że nawet Ci hp nie zabiorą... Jednak ja bym polecił zrobić 2k hp do naszyjnika i stal zrobić z hp lepiej niż tymi 30 wartości ataku... No i jak chcesz je bić to bez odbicia bo tylko niepotrzebnie ten bon szycie zwiększa...

 

PS. No i jeszcze coś na omdlenie zawsze Ci się przyda, bo jak wiadomo po omdleniu mooby nie będą Cię bić ;)

Opublikowano

@DARONIAN

Z tym silnym to ja już sam nei wiem, wejdę to przetestuje bez i z silnym.

 

@PAWŁOŚ

No tak zapomniałem wspomnieć, że mam tarzce lwią +9 z NNO

 

 

 

OGÓŁ

No nic to chyba przegrałem zakład ;>

A tak na szybko żebym mógł to kupić tanio i by mi to pomogło, mówicie, że złoty naszyjnik + 2k hp, załatwie 1,5k hp bo są tanie, starczy na chociaż 2 grupki?

 

 

Mam nadzieję,że te wsyztskie porady tyczą się samych wojowników, bo łucznicy i mistycy są mocniejsci o wiele :)

 

P.S.

Wojownicy mają szycie? Bo z tego cowiem to tylko łucnicy i mistycy? ;>

Opublikowano

Jeśli załatwisz poty które będą Ci regenerowały do 100% , eq 2k hp , to może dasz rade.

Jak byś użył wh to byś dał rade :D.

Zdejmijcie mi tego warna , zauważcie że mam 1361622928-U485574.png - Plose ? <3 <3




Opublikowano

powiem tak jak to zrobisz taktycznie to dasz rade moze i bys ich zabił normalnie musisz zobaczyc a i silne włącz sam mam mentala 86 eq pod grote i silne bardzo duzo daje bez silnego nawet pół spota nie moge wziasc a z silnym biore całego zinów kazdy mówi ze szycie jest duze a z szycia tam tak nie bijo zapominacie ze bijo tez kryty bez silnego senatu zwykłe bije mi 500na buffie 40%a z silnym 150-200 jest róznica i wtedy kryt ich jest 300-400 a bez silnego 1000 wiec silne jak najbardziej włacz z odpowiednio taktyko dasz rade o ile masz zrobionego biologa całego i najlepiej popytaj mentali 85+ bo tutaj to mało kto był w grocie mentalem na PL i bił senatu

Opublikowano

Tak, chyba cię up za przeproszeniem p.ało ....

 

Bardzo się zdziwiłem wypowiedziami niektórych tu ludzi, przecież ja nie danwo mając 0 abs oraz 700 orbony z ukończym biologiem dawąłem rade na setau z łowcą i łucznikiem, miałem parte +7 ale był ten medal co dawał 30% dmg + buf...

 

 

A wojownicy przecież są słabi i nie zadają przeszywki ...

 

 

Teraz chcę dobić slne, bo mam na g10 oraz kupić albo hełm z full abs albo złoty nasyzjjnik z 2k hp

Opublikowano

Wykabinuj jeszcze abs na strzaly bo lucznicy beda ci lupac troche xD buffa skab. Xdinuj lepszego . I powinienes dac rade . Skabinuj flagi zeby wiac jak bedziesz miec malo hp

BUM

Opublikowano

@UP

Do jasnej czytajcie mój post (głwny) ja nie będę bić łuczników tylko wojowników ^^, tkoś tych łuczników wybije i ja zgodnie z zakładem ubije około 6x wojowników sam ^^

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...