Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czy dostanę się z takimi ocenami?


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zależy jakie przedmioty bd. punktowane... Np. rok temu był polak, anglik, matma i infa, do tego pkt z testu i ew. dod. osiągnięcia

U nas w klasie najgorszy na informatyku miał 86,8pkt, więc pozdro dla tych, którzy piszą, że starczy 45pkt. Sprawdź lub popytaj się od ilu pkt. zostały przyjęte osoby w zeszłym roku

a7a3b8122182356e.png.8036b3d7be84292c9ea465f2360fa784.png

Opublikowano

Zgłoś się na olimpiadę zależy np . idziesz do inf-mat więc na inf. olimpiadę albo matematyczną . Naucz się na błysk i kuj i kuj to może będziesz laureatem ;] jak mój kolega . od razu szkołę sobie wybierasz .

1370621278-U708240.png

By me

Obecnie nie wykonuje zleceń

Opublikowano

Jeśli to dobra szkoła to musisz mieć wyżej niż 105 ,, zależy od ilości kandydatów . Druga sprawa jest taka że musisz dobrze napisac egzamin , to się najwięcej liczy .

F29B5E4557F6319C29664E96FDCDD496.png

 

____________________________________________________________
Nie piję , nie palę , nie ćpam .
Pomogłem daj Lajka.

Opublikowano

Jest jakiś internetowy kalkulator. 123 mi wyszło. Do szkoły min. pkt 90 max 150.

Opublikowano

Pkt. z testu większych bzdur nie słyszałem -_-

 

Kierunek informatyka - głównie patrzą na trzy przedmioty tzn. informatyka, matematyka i j. angielski. Jeżeli jeszcze masz jakieś osiągnięcia w tym kierunku to kolejne plusy : ]

 

Więc myślę że spokojnie cię przyjmą.

Co to za bzdury ? Egzamin to podstawa wysoko napisany świadczy o inteligencji . W gimnazjum ocenę 6 w informatyce można dostać za nic , powiem ci szczerze .

F29B5E4557F6319C29664E96FDCDD496.png

 

____________________________________________________________
Nie piję , nie palę , nie ćpam .
Pomogłem daj Lajka.

Opublikowano

Zdajesz sobie sprawę, że to czy się dostaniesz zależy od tego, jak ogólnie Twój rocznik wypada, nie?

Trolling is a art.

Opublikowano

ale punktacja do dobrej szkoły to min 100

F29B5E4557F6319C29664E96FDCDD496.png

 

____________________________________________________________
Nie piję , nie palę , nie ćpam .
Pomogłem daj Lajka.

  • 8 miesięcy temu...
Opublikowano

Ok :D Dzięki za wsparcie.

 

Dostałem się do jednej z lepszych szkół (LO im. H. Sienkiewicza w Częstochowie)

 

Dzięki wielkie :P Jakoś poszło :P

 

(Przepraszam za odgrzebanie)

 

Do zamknięcia :P

Opublikowano

dostaniesz się, masz oceny jak na 3 gimnazjum, na poziom ponad gimnazjalny np. z matematyki. już ktoś napisał to, że wliczają się 3 przedmioty, którymi będą się kierować, więc na luzie się dostaniesz.

Opublikowano

Do techniku, tym bardziej na ten profil jest bardzo łatwo się dostać. Jedynie problemem dla ciebie mogłaby być ta 3 z języka angielskiego.

Pomogę z matematyki, PW.

Opublikowano

Na tej stronie masz taki fajny pliczek:

 

 

http://tzn.edu.pl/docs/efe309579.pdf

 

A wśród tego jest taka informacja:

1382989422-U949229.jpg

 

Więc powinieneś sobie to przeliczyć wszystko. Znalazłem to na stronie tej szkoły.

 

#Nie patrzyłem na 2 stronę / sry

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...