Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz kim grać? Pisz tutaj!


UMN

Rekomendowane odpowiedzi

Pasjonat
Opublikowano

Siema, było pełno tematów "kim grać?" itd. Więc ogarniemy spam tym tematem (ewentualnie nasz modzik może podpiąć, jeśli takie coś wypali).

Wzór:

Pomocy! Nie mam kim grać! - taki wstęp.

Postać do: - piszemy do czego, np. exp, pvp, wojny.

Moje środki: - możemy napisać czy mamy jakieś eq, na jakąś postać, ileś kasy czy coś. Jeśli dopiero zaczynasz grę, pomiń to.

Serwer: - na jakim serwerze chcesz grać.

Pomocy! Nie mam kim grać! 
Postać do: 
Moje środki: 
Serwer:

Było też pełno tematów, że ktoś np. miał dwie postacie i nie wiedział, którą ma grać.

Wzór:

Pomocy! Mam kilka postaci i nie wiem, którą grać! - znowu.. taki wstęp.

Klasa: - klasa postaci np. łucznik.

Rasa: - rasa postaci np. człowiek.

Ekwipunek: - jakie masz eq na tej postaci.

Serwer: - na jakim serwerze masz postać.

Level: - poziom doświadczenia postaci.

Pomocy! Mam kilka postaci i nie wiem, którą grać!
Klasa: 
Rasa: 
Ekwipunek:
Serwer: 
Level: 

Oczywiście, jak masz przykładowo dwie postacie, to wzór wykorzystaj dla dwóch, osobno dla każdej.

UWAGA!

Piszemy tylko na temat, czyli pytamy i odpowiadamy, bez zbędnego spamu.

 

7ba4ef2746a62.png

Opublikowano

To ja bd pierwszy ;d

W poprzednim temacie tez cos takigo pisalem ale teraz inne postacie ;p

 

Pomocy ! Mam 2 postacie i nw , ktora grac !

 

Klasa : Lucznik

Rasa : Czlowiek

Ekwipunek : Na razie jeszcze nie kupywalem , poniewaz jestem przy wyborze postaci ;p

Server : Mortal

Level : 20

 

Otoz to wbilem dwiema postaciami 20 lv i obie mnie sie bardzo podobaja .

Ktora lepiej by sie sprawdzila w pvp i wojnach Mag czy Lucznik widze ze ponad 50%

serverow to lucznicy ale mag tez ma ladny dmg i tu pyt ;p

Opublikowano

W wojnach obie postaci są bardzo dobre i wybór zależy od tego czy chcesz się dobrze bawić czy szybko nabijać PO bo do zabawy lepszy jest mag a do szybkiego nabijania PO łucznik. Ja osobiście bym wybrał maga ponieważ jest lepszy niż luk( wg mnie) ma bardzo szybkiego stuna którym złapie każdego nawet rmc. Ale jeżeli zależy ci tylko na PO to graj łucznikiem.

 

"Śmierć nas nie rozdziela, robimy się tylko niewidzialni" 

 

Franco Scaglia – Czarna mewa

  • 1 miesiąc temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...