Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Rozstrzygnięte][Sugestie]new licznik i emotikony


Zumaari™

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich userów!


Dzisiaj przedstawię Wam pare propozycji, które poprawią aktywność i wygodę userów




Pierwsza propozycja:


licznik dzienny postów:


Będzie wyglądał jak tradycyjny licznik, lecz będzie miał jedną różnicę. Będzie wyświetlał posty napisane w ciągu 24godzin. Pomoże nam to w weryfikacji aktywności danego usera oraz podwyższy rywalizację na top spamera dnia.



Druga propozycja:


Nowe emotikony:


Przedstawię kilka z nich,ale przygotowałem ich dużo więcej:


91960007425023160023.png


:all:


81868633275631005802.gif


:zamykam:


37861608645945551119.png


:facepalm1:


73697267137499281802.gif


:banan:


43911017843461518249.png


:zartujesz:


47214197518919364980.png


:fuckyea:


26401306781138841398.gif


:kosz:


78135908190478784636.png


:lol:


60695950074846580556.png


:megusta:


36375639976141229685.gif


:zglupkiem:


98879777712098889567.gif


:E



To pod emo. to są kody, które proponuję przypisać do nich.


Jeśli sądzisz, że choć trochę obchodzi mnie twoje zdanie i to co o mnie myślisz - jesteś wbłedzie.



>>>Zapraszam grafików<<<


Opublikowano

1. Jest dobrze, nie ma po co zmieniać.

2. Zbędne, nie wiem po co takie coś.

 

2x nie.

 

@edit; Nowe emotikony mają zachęcić ludzi na forum? Bzdura.

Nie ma takich emotikonek i skąd się wzieło tyle userów?! Jak widać jak napisałem zbędne.

2ufgk6u.png

Opublikowano

1. Jest dobrze, nie ma po co zmieniać.

2. Zbędne, nie wiem po co takie coś.

 

2x nie.

1. Nie zmieniać, tylko dodać mój licznik pod zwykłym.

2.Tak o, żeby ładnie było :D

Jeśli sądzisz, że choć trochę obchodzi mnie twoje zdanie i to co o mnie myślisz - jesteś wbłedzie.



>>>Zapraszam grafików<<<


Opublikowano

1. Nie, jednakże fajnie by było "Najwięcej postów napisał w..." bo kiedyś takie coś było :P

2. Nie. To raczej decyzja IP Board, myślę, że nie dodadzą takiej możliwości. :huh:

QtiV6xY.gif

Opublikowano

Nowe emotikony są niepotrzebne zwłaszcza takie. Jeśli ktoś czuje potrzebę to niech doda taką "emotę" w postaci zwykłego obrazka.

 

[img=emotikon]

Nigdy nie rozmawiaj z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem.

Opublikowano

1. Jest dobrze, nie ma po co zmieniać.

2. Zbędne, nie wiem po co takie coś.

 

2x nie.

 

@edit; Nowe emotikony mają zachęcić ludzi na forum? Bzdura.

Nie ma takich emotikonek i skąd się wzieło tyle userów?! Jak widać jak napisałem zbędne.

Nieregulaminowa sygnatura

Opublikowano

1. NIE. Pisanie postów to każdego indywidualna sprawa, a nie wyścig kto więcej.

2. NIE. Nie są nam potrzebne nowe emotikony.

Opublikowano

1. Nie, jednakże fajnie by było "Najwięcej postów napisał w..." bo kiedyś takie coś było :P

2. Nie. To raczej decyzja IP Board, myślę, że nie dodadzą takiej możliwości. :huh:

Ja bym miał w koszu najwięcej.

 

 

 

1. nie

2. nie

76561198001815076.png
Opublikowano

po cholerę to komu?
Chcesz fajne emotki, grzej na fejsbuka.

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.

1394725204-U719057.png

Admin Cienia
Opublikowano

Nie ma potrzeby wprowadzania takiego licznika ponieważ "zmobilizuje" on spamerów, po za tym liczba postów nie jest taka ważna.

Dodatkowe emotki także są zbędne.

 

Jestem na nie.

1294477714-U1.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...