Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[KWADRATOWA MASAKRA] [20slotów] 1.4.7


ChowdeR

Rekomendowane odpowiedzi

Pomocnik
Opublikowano
Nick: xmc3

Wiek: 18

Dlaczego Ty: myślę że przyczynie się do tego żeby serwer ładnie wyglądał :D chodzi o budowle

Coś o sobie: Lubie serwery z WL, nie zabijam bez powodu :)
Opublikowano
Podanie :)

Nick:Zelacks

Wiek:14

Dlaczego Ty:Ponieważ nie griefuje , nie czituje , zachowuję kulturę osobistą , przestrzegam regulaminu oraz lubię grać zespołowo ;]

Coś o sobie:Jestem miłym i ogarniętym graczem , gram w MC juz spory czas , nie będe nikomu sprawiać problemu :)
Opublikowano

Imię: Jakub(Kuba), w grze Block3r


Wiek: 14


Znajomość pluginów: w skali 1-10 dałbym 9 lub 10, akurat znam się nieco lepiej na pluginach survivalowych niż fb :D


Coś
o sobie: Jestem z Pionek, chodzę do LO, lubię grać w MC i Margonem oraz
MW2. Poza tym gram i interesuję się piłką nożną i ręczną.


Skype:kuba11223344551 (Jestem online prawie przez cały czas)

Chciałbym pomóc w rozwoju serwera oraz utrzymać na nim "porządek" :D jak również pomagać nowym graczom.


Na codzienną grę mogę poświęcić 3-4h dziennie.


Pozdrawiam, Block3r.

Zarzyj, przynajmiej chcę parę wejść :D

Opublikowano
Nick:kamilek8

Wiek:12

Dlaczego Ty:Bo lubie grac w minecraft i nie mam zadnych fajnych serwerów

Coś o sobie:lubie grać w minecraft w lola i lubie sport a nie lubie szkoły
Opublikowano

Nick: Lilka_PL

Wiek: 13+

Dlaczego: Jestem mila i szczera. Administratorzy innych sewerów chwalą mnie jako "uczciwą" :). Można mi dużo powerzyć :).

Coś o sobie: Minecraft bardzo przypadł mi do gustu, szczególnie tryb multiplayer gdzie można pograć sobie z kolegami bądź kolezankami. Uwielbiam sport i mam za to stypendium sportowe. Jestem marzycielska :)

Opublikowano

Nick: D3struktor

Wiek: 15 o.O

Dlaczego ? Bo mogę;) Ale tak na serio jestem ogarnięty i w miarę normalny zależy też od dnia ;D Jestem uczciwy umiem ortografie (to jest sekretna technika chińskiego pisania została odkryta przez mnichów ciango-ziangi w XXIw. Tylko nieliczni mogą posiąść moc pisania bez błędnie)

Cośik o sobie: To więc tak w minecrafta gram od infdev'a (najbardziej lubiłem bete do 1.6). Gram w minecrafta bo lubię taka spokojna gra ale lubię też FPS'y. Troszke pluginów ogarniam i komend. Lubię tłumaczyć pluginsy z ang na pol i na odwrót xD

86074106.png

Sygna by EaGGe

Opublikowano

Admina proszę o zamknięcie tematu .

Dlaczego ???

Bo ten co miał stworzyć serwer idzie na inny czyli go nie stworzy .

Nieobecność kilkudniowa .

mca.png
Opublikowano

JA :

 

Nick: MagicznyAutobus
Wiek: 15 lat
Dlaczego Ty: jestem miły , nie grifuje :)
Coś o sobie: chodze do klubu piłkarskiego i lubie placki :)

Kolega :

Nick: Frez

Wiek : 15 lat

Dlaczego Ty : nie grifuje , jest ogarnięty i ma poczucie humoru
Coś o sobie : gra ze mną w klubie piłkarskim trampkarze Wisła, ma sprawna karte kredytową i sprawnego członka :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...