Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[KwadratowaMasakra 1][WL][20SL][Start 13:30][Składajcie podania do wl ;)]


McFudzu268

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wiek:14

Coś o sobie: A co tu mówić. ? ; ]

Czy będziesz nagrywał z serwera: Raczej nie, to zależy.

Jak tak to ile masz widzów: -

Kanał do yt: -

Staż z minecraft: 2 lata.

Styl Budowy: Drewno, modern house z wełny.

Skala Budowy: 8/10.
Nick: emmf

Opublikowano

Wiek:14

Coś o sobie: Mam na imię Daniel i interesuję się kolarstwem górskim.

Czy będziesz nagrywał z serwera: Może.

Jak tak to ile masz widzów: Narazie 0 ale staram sie wybić.

Kanał do yt: -

Staż z minecraft: 2 lata.

Styl Budowy: Drewno, stone.

Skala Budowy: 7/10
Nick: KochajNer
Piszę za kolege bo chcemy razem grać a on nie ma konta na mpcforum
mam nadzieje że nie będzie przeciwnosci w dodaniu go.
Jak przyjmiecie to widzimy sie o 13:40. ; ]

Opublikowano

Maskara, nie próbujcie robić z tego drugiego serwera EsKaKaEfa, bo to jest idiotyczne. Widać jak ludzie mają ograniczoną wyobraźnię w XXI wieku... Tutaj kieruję pytanie do pana McFudzu268, ty myślisz, że na twój serwer wbije ktoś kto ma powyżej 500 widzów na YT??. Bo coś w to powątpiewam. Jak już macie robić takie serwery, to chociaż niech one będą oryginalne, a nie, nazwa jak i typ serwera (nagrywanie Let's Pleji) zerżnięte z YouTube. Proszę, wysilcie się chociaż trochę...

 

 

*Błędy typu EsKaKaEf, Let's Pleji robione specjalnie jak coś

Opublikowano


Wiek:13

Coś o sobie: Lubie grać mc w cs i inne gry :)

Czy będziesz nagrywał z serwera: Raczej nie ;/

Jak tak to ile masz widzów:-

Kanał do yt:-

Staż z minecraft:2 lata

Styl Budowy:zawsze domek z drewna ;) Bo po co mi wielki dom ?


Skala Budowy: 5/10

Nick:Quso

Pomogłem Daj + :)

Opublikowano

Wiek:14


Coś o sobie:Nazywam sie Daniel interesuje sie Informatyka :)


Czy będziesz nagrywał z serwera:Nie


Jak tak to ile masz widzów:


Kanał do yt:Nie mam


Staż z minecraft:od 2 lata ;p


Styl Budowy:Roznie :D


Skala Budowy:6/10


Nick:Bayson

[MpcForum USER]



1363625284-U712160.jpeg



Opublikowano

Wiek: 18

Coś o sobie: Jestę Krzeslę

Czy będziesz nagrywał z serwera: Możliwe

Jak tak to ile masz widzów: 8 xD

Kanał do yt: cosatm

Staż z minecraft: 2 lata

Styl Budowy: Ala szałas z drabinkami

Skala Budowy: 8/10

Nick: DraG

x2n.png

Opublikowano

Maskara, nie próbujcie robić z tego drugiego serwera EsKaKaEfa, bo to jest idiotyczne. Widać jak ludzie mają ograniczoną wyobraźnię w XXI wieku... Tutaj kieruję pytanie do pana McFudzu268, ty myślisz, że na twój serwer wbije ktoś kto ma powyżej 500 widzów na YT??. Bo coś w to powątpiewam. Jak już macie robić takie serwery, to chociaż niech one będą oryginalne, a nie, nazwa jak i typ serwera (nagrywanie Let's Pleji) zerżnięte z YouTube. Proszę, wysilcie się chociaż trochę...

 

 

*Błędy typu EsKaKaEf, Let's Pleji robione specjalnie jak coś

Jeśli masz coś do tego nie weź wyjdz z tego forum a mnie to wali kto ile ma widzów tylko tak dałem... boshe czepiasz się jak jakiś cygan z tirem pełnym Kondomów ...

 

all up dodani ;P

Opublikowano

Wiek:14


Coś o sobie:Nazywam sie kamil ejsmont interesuje sie Informatyka :)


Czy będziesz nagrywał z serwera:Nie


Jak tak to ile masz widzów:


Kanał do yt:Nie mam


Staż z minecraft:od 4 lata


Styl Budowy:gotycki


Skala Budowy:8/10


Nick:HotOrNot

Opublikowano

Do admina . Sugeruje wgranie pewnego pluginu na sprawdzenie kto zniszczyl / postawil dany klocek . Ochrona przed griferami jak cos to pv :) Oraz border :P

x2n.png

Opublikowano

Jeśli masz coś do tego nie weź wyjdz z tego forum a mnie to wali kto
ile ma widzów tylko tak dałem... boshe czepiasz się jak jakiś cygan z
tirem pełnym Kondomów ...



all up dodani ;P

 

Yhm, po tej wypowiedzi widać, że masz max 12 lat i korzystasz z "hostingów serwerów majncraft" typu sraftserwe.pl, które rżną Was w ch*ja na 25-50% ceny ^^. No ale cóż skoro masz wyobraźnię mniejszą niż atom to proszę, rób sobie plagiaty serwerów.

Opublikowano

Wiek:13

Coś o sobie: Chodze do gimyy :D

Czy będziesz nagrywał z serwera: Nie wiem.

Jak tak to ile masz widzów: 0

Kanał do yt: nie

Staż z minecraft: 1,5 lata.

Styl Budowy: Drewno stone cegly.

Skala Budowy: 4/10.

Nick: HasterMan

Opublikowano

Wiek : 12

Coś o sobie : Mam na imię Szymon :) Inteeresuję się informatyką :)

Czy będziesz coś nagrywał z serwera : Nie

Jak tak to ile masz widzów : 0

Kanał YT : Nie mam

Staż z Minecraft : 3 lata

Styl budowy : różne

Skala budowy : 8/10

Nick : Remik68

@down2

dzięki pomyliłem się

mca.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...