Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Kwadratowa Masakra 3][10 slotów]


roberto11109

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich mam zaczszyt zaprosic was na mój serwer typu skyblock mapa jak na kwadratowaej masakrze 3.Aby dołączyc trzeba napisac cos o sobie,ile masz lat,czy masz skype i dobre mikro oraz swój nick z minecraft.Jest 8 miejsc więc kto pierwszy ten lepszy.Co wojne osoby będą sie zmieniac.Serwer startuje jutro.

 

 

Niebiescy:

-rumcajs1

-MatiPL

-Haryy89

-AllpenGold

-oksiu

-Blomy95

-youarekox

Czerwoni:

-oksiu

-godles1234

-13domekyt

-kokosik1217

-DeimosPL

-Myster02

-kermit15

Kolejka oczekujacych:

-1filipek

-

-

-

Jeśli ktos z graczy dostanie bana osoba w kolejce zostanie przydzielona do jakiejs druzyny.

IP:s61.mineserv.eu:2027

Jeżeli osoby zapisane na whitelist nie zjawią sie do 10.15 zostaja usuniete i osoby w kolejce dodane zamias ich.

Opublikowano

Wiek: 13

Skype oraz sprawne mikro: Posiadam. peterson579

Coś o sobie: Cóż. Nazywam się Piotr. Jestem z Płocka, interesuje się muzyką i tańcem. Oraz bardzo lubię pomagać :P

Dlaczego ja? : Ponieważ umiem pracować/bawić się grupowo, chcę się dobrze bawić z innymi graczami.

Mój nick w MC: Petersonq

 

 

Pytanie. : Kiedy serwer startuje?, IP?, Jakieś info odnośnie serwera jak stoi z pvp ? potwory, zwierzęta on?.

Opublikowano

Wiek: 15


Skype oraz sprawne mikro: Zepsute , mam ale tak jak napisałem mikro zepsute


Coś o sobie: Cóż. Nazywam się Mateusz. interesuje się sportem i grami komputerowymi. Oraz bardzo lubię pomagać :P


Dlaczego ja? : Ponieważ szukam takiego serwera od dawna


Mój nick w MC: oksiu

Opublikowano

Wiek: 13


Skype oraz sprawne mikro: mikro jest skype mmiikkii11


Coś o sobie: Cóż. Nazywam się Mateusz. Jestem z Bielska, interesuje się pilka nozna. :P


Dlaczego ja? : Ponieważ nie grifuje , pomagam i jestem ogarniety


Mój nick w MC:MatiPL

Opublikowano

Wiek: 13


Skype oraz sprawne mikro: Tak wszystko jest ;)


Coś o sobie: Cóż. Nazywam się Tomek, lubię gry komputerowe jak minecraft, nfs itp... Interesuję się informatyką, motoryzacją i zwierzętami :P


Dlaczego ja? : Lubię takie serwery jak KM (kwadratowa masakra) i chciałbym bardzo na nich pograć :D


Mój nick w MC: Blomy95

Reflink - off.

Opublikowano

Wiek: 13


Skype oraz sprawne mikro: Mikro sprawne.marek.marek439


Coś o sobie: Mam na imię Dominik. Lubię grać w piłkę i w różne gry komputerowe. Od niedawna interesuje się harcesrtwem


Dlaczego ja? : Ponieważ gram od dłuższego czasu w minecrafta i mam spore doswiadczenie z tego typu serwera. No i to tyle


Mój nick w MC :13domekyt

Opublikowano

Wiek: 13


Skype oraz sprawne mikro: MrPatrykWal mój skype ,mikro nawet dobre


Coś o sobie: Cóż. Nazywam się Patryk. interesuje się grami komputerowymi. Oraz bardzo lubię pomagać


Dlaczego ja? : Ponieważ szukam takiego serwera od dawna


Mój nick w MC: MrPatryko

Opublikowano

Wiek: 13 lat

Skype: tomcio12e

Imie: Tomasz

Zainteresowania: Interesuję się informatyką oraz nagrywaniem filmów na YouTube.

Co będe robił na serwerze: Miło grał, nie griefował, pomagał drużynie.

Nick: kermit15

 

 

Opublikowano

Imie:Damian
Wiek:14
Nick : 1filipek
Ile grasz w MC: 2,5 roku
Skype:damian.boruta
Mikro:Mam
Dlaczego ja ?: Bo od bardzoo dawna szukam takiego serwera i nie jestem kolejną osobą która pogra 1h i już nie bd grać.Bardzo zależy mi na tym aby grać na twoim serwerze

Opublikowano

Wiek: 14


Skype oraz sprawne mikro: Mam skype:jaba12111


Coś o sobie: Cóż. Nazywam się Kacper. interesuje się sportem(koszykówka) i grami komputerowymi.Lubię współpracę nie kłocę się trzymam się zasad nie grifuje


Dlaczego ja? :Szukam dużo takich serwerów ale wszystkie to lipa mam nadzieje żę ten będzie super

Mój nick w MC: youarekox

Opublikowano

Wiek: 14 (15 w kwietniu)

Skype: mam podam gdy dodacie

Coś o sobie: Coś

Dlaczego ty?: Bo lubię takie serwery

Nick w Minecraft: DeimosPL

96974708884680360232.png
Opublikowano

serwer juz dziala wbijac o 10.00 start jezeli osoby podane sie nie zjawia zostanoa wpisani do kolejki

To może mnie dodaj ;)
96974708884680360232.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...