Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

CraftMee[Survival+Frakcje][Szukamy moderatora][Hardmode][od dziś 50 slotów]


Pawelzabojca

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Podanie na moderatora:

Imię:

Wiek:

Skype i mikro:TAK/NIE

Znajomość pluginów:0/10

Możliwość wpłat:TAK/NIE

Czy byłeś kiedyś Adminem:TAK/NIE

Dlaczego ty:Krótkie info zachęcające do przyjęcia

Pisać pod tematem podanie

IP:83.89.101.55

post-578234-0-90400000-1361554157.png

Opublikowano

Imie:Kamil

Wiek:17

Skype mam a mikro w przyszlym tygodniu

Znajomosć pluginów:10/10

Mozliwosc Wpłat :Nie

Dlaczego ty?: Poniewaz lubie pomagac ludzią i jestem kreatywny

Opublikowano

Zapraszam miejsca na moderatora jeszcze są

Imię:Rafał

Wiek:16

Mozliwosc wpłaty:Nie

skeyp:tak/mikro za miesiąc

Znajomosc Pluginów:10/10

Byłem adminem:tak

Dlatego ja,ponieważ:Jestem zdolny,lubię pomagać,myślę że można mnie przyjąć.

Opublikowano

Imię: Patryk

Wiek:17 lat


Skype i mikro:TAK/NIE:Mikro uszkodzone a skype piter11go


Znajomość pluginów:0/10:10/10


Możliwość wpłat:TAK/NIE:Tak


Czy byłeś kiedyś Adminem:TAK/NIE:TAK


Dlaczego ty:Krótkie info zachęcające do przyjęcia:Miałem range Admin Mod KidMod Budowniczy. Miałem op. Mogę na gre na serwerze poświęcić 1-8 godzin dziennie

esrtkvbdkh6j.png

bar.owncraft.pl:8662 Survival Faction's Minecraft!

 

Opublikowano

Imie:Konrad

Wiek:12 (glos 15-16)

Skype,Mikro: Tak

Znajomosc pluginów: 0/10/9,5

Mozłiwość wpłat:Tak 20zł miesięcznie

Czy Byłeś kiedyś Adminem: Tak

Dlaczego ty: jestem oganiety ogarniam podstawowe komendy jak:cuboid,nopvp Byłem Adminem-12 razy Modem-16 razy HeadAdminem:2 razy Kidmodem-26razy

Mój nick:dzemor

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...