Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Pomóżmy Botanicowi wygrać wybory :)


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Synek nie pozwalaj sobie za dużo, bo możesz za niedługo zobaczyć ekipę ze mną na czele.... ;)

 

 

Głos oddany.

BOJOWNIK JAK DASHU xD

 

@unwarn: oddałem głos.

 

BYĆ BURMISTRZEM, NAPIĆ SIĘ WÓDY, TO NIE DLA CIEBIE - JESTEŚ RUDY xD

Nieregulaminowa sygnatura

Opublikowano

Synek nie pozwalaj sobie za dużo, bo możesz za niedługo zobaczyć ekipę ze mną na czele.... ;)

 

 

Głos oddany.

Nie pierdol, naślemy na Ciebie rudego i choćbyś miał stu magików to jesteś bez szans.


 

Opublikowano

Nie śmiej się z rudych mam jednego kolegę rudego xD

 

Co mu da ten głos jak to nic nie znacząca ankietka na fb? :>

Opublikowano

Kurwa mać, zajebiście zabawne, że jest rudy, co nie?

Chuj mnie obchodzi, czy sobie robicie jaja, czy nie, ale kurwa zamknijcie mordy,

bo mnie to wkurwia. Spójrz na siebie, przemyśl, a potem oceniaj innych.

Ja pierdole...

 

Niestety nie zagłosuję, bo nie mam FB.

1352970251-U713459.png

By Maxiu
"Because limits, like fears, are often just an illusion"

Opublikowano (edytowane)

ja pierdole randomiaki jakieś chcąc być fajne i pierdolą głupoty xD szkoda mi was

 

1341426522-SWd7k1.jpg

 

 

Nie no sora batonik ;] głos oddany i życzę powodzenia

 

 

 

a715fbadb0c23a25ad9b37e26747f010.png?134

hahah musiałem xdd

Edytowane przez Metin2Dropper

cristiano_ronaldo___signature_by_manuexp


Opublikowano

 

1341426522-SWd7k1.jpg

 

 

Nie no sora batonik ;] głos oddany i życzę powodzenia

 

 

 

a715fbadb0c23a25ad9b37e26747f010.png?134

hahah musiałem xdd

 

juz 3/4 forum widziało moją fote a jak ktoś jest na tyle głupi lub płytki żeby nie wywnioskować mojego koloru włosów to niech ;___;

Opublikowano

Niestety. Oddałem głos na Sulina, bo to dobry raper. Botanic, kiedyś przyjdzie czas na Ciebie.

Opublikowano (edytowane)

jebie mnie ten rudy botanic...niech wpierdala ten glos moj i mam nadzieje ze przegra, a order chujowy, elo

Edytowane przez aha pozdro

harnasiek_sygna.png



Masz pytanie? Problem? Pisz PW!


Pomogłem? Polub ->


Opublikowano

Niestety. Oddałem głos na Sulina, bo to dobry raper. Botanic, kiedyś przyjdzie czas na Ciebie.

można oddać kilka głosów ;__;

 

 

 

jebie mnie ten rudy botanic...niech wpierdala ten glos moj i mam nadzieje ze przegra, a order chujowy, elo

ale z ciebie buntownik

Opublikowano

można oddać kilka głosów ;__;

 

 

 

ale z ciebie buntownik

 

wracam do hejtowania powoli chyba >_>

harnasiek_sygna.png



Masz pytanie? Problem? Pisz PW!


Pomogłem? Polub ->


Opublikowano

Admin raz na ruski rok robi jakies troll-action w pogaduszkach a wy sie obrazacie zaraz ;P

@btw

 

Beka z tych "fanuw" magika, ktorzy groza Botanicowi za ten order :D. Do gazu!

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...