Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Jak zmniejszyć pamięć procesu?


Erbelion

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

Gram sb w Terratię i nagle wylacza mi sie laptop.

Mysle, ze chodzi o pamiec procesu, ktory jest w Menedzerze zadan Windows.

Tam jest 600 000 KB.

Pytanie:

Jak to zmniejszyc (np. do 300 000 KB)?

Z gory dziekuje.

Opublikowano

To nie jest możliwe. Nie mamy wpływy na wymagania gry i nie możemy ich samodzielnie zmniejszyć.

Możesz spróbować programów typu GameBooster, ale moim skromnym zdaniem są one do dupy. ;)

 

btw. Pamiętaj o prefiksach.

xKaMaSx


exMod


Memory

Opublikowano

Co do Game Booster on tylko zwiększa FPS wyłączając zbędne rzeczy w systemie więc nie będzie on miał na to wpływu.

Jakiś tam wpływ ma, bo wyłączając zbędne programy jednocześnie zwiększa zasoby pamięci operacyjnej RAM.

Więcej wolego RAM'u będzie miał, więc jakiś wpływ tam ma. ;)

 

Jednak dla mnie te programy to jeden wielki fake. ;)

xKaMaSx


exMod


Memory

Opublikowano

Jakiś tam wpływ ma, bo wyłączając zbędne programy jednocześnie zwiększa zasoby pamięci operacyjnej RAM.

Więcej wolego RAM'u będzie miał, więc jakiś wpływ tam ma. ;)

 

Jednak dla mnie te programy to jeden wielki fake. ;)

 

Sam tego używam i działa dobrze ale najlepiej nie bawić się w jakieś programy tylko kupić lepszy komp. Ale może już nie dyskutujmy o tym bo offtop.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...