Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

W co moge zagrać na tym kompie?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie opłacało się. Wydaj te 40 zł i dokup ramu przynajmniej a liczba gier w które możesz zagrać wzrośnie znacznie.

 

:rolleyes: Co ma do tego RAM, skoro w kompie siedzi zintegra ? Może to, że otworzy więcej kart w przeglądarce :D.

Tysiąc złoty za to ? Beka xD Za 800zł można kupić 2x lepszy, pewnie w jakiś super markecie to ścierwo kupili Ci. Możesz sobie poskakać w Mario albo pasjansy poukładać :)

 

Nowy komputer, jak składasz z wybranych części, a chcesz 2x lepszy (Celeron G1610 + Radeon 4850) to będzie wydatek ~1200zł (cała jednostka).

Mój 6 letni komp z marketu jest lepszy niż twoj.

Bo może dałeś za niego więcej ?

 

 

 

W tym kompie do gier brakuje tylko GPU, zasilacz zapewne jest kiepski, dysk to wolnoobrotowiec - typowy gotowiec <_<

Jeśli masz jeszcze taką okazję, to oddaj go z powrotem do sklepu, poproś o zwrot pieniędzy, ktoś w komputerach doradzi Ci, co można w tej cenie wziąć.

Ja od siebie dam taki zestaw :

 

http://techplanet.pl/przechowalnia/zapisana/?s=74018&s=70416&s=61588&s=61236&s=70749&s=74756

 

+

 

http://allegro.pl/gigabyte-radeon-hd-4870-512-mb-i3037342612.html

 

+

 

http://allegro.pl/dysk-twardy-hitachi-164-7-gb-i3050963010.html

 

 

 

O popatrz - zmieściłem się :D. Kompletna jednostka, po instalacji systemu gotowa do odpalenia najnowszych tytułów przy niskich ustawieniach graficznych i stabilnym FPS powyżej 40 ;)

Opublikowano

Naucz się czytać człowieku!

Przeznaczenie : Do biura!

 

Jak na takim czymś ma coś pójść poza saperem i grami przeglądarkowymi? omg

Things have changed. Forever.


314x177-many-faces-of-aj-lee.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...