Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Mam dylemat co kupić i jak na to uzbierać


matis1910rks

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

czesc. mam taki problem. obecnie mam goliatha ( tego za 80 tyś. uri) no ale teraz prawie każdy ma goliatha i nie ma on tak dużego znaczenia jak kiedyś. więc chce sobie uzbierać na nowy statek .

 

i mam do was 3 pytania:

 

  • lepiej kupić AEGIS ten za 250 tyś uri czy w tej samej cenie jakiś design ( chodzi mi o te co całkowicie zmieniają wygląd goliatha)

 

 

 

  • czy jest możliwość zdobycia w jakiś inny sposób tych statków ? ( oprócz smsów, czy tam przelewów)

 

 

 

 

  • w ostateczności gdzie moge szybko uzbierać 250k uri na Kbocie bo jak narazie to mam tylko 35k :D

 

 

 

Opublikowano
  • na 1 gali ale co. same skrzynki czy bicie alienów i skrzynki czy samo bicie alienów

 

 

 

  • ps. nie wiecie czemu jak włączam Kbota to przy sprawdzaniu licencji wyskakuje mi ze jest aktualizowana i nie moge sie zalogować ?
Opublikowano

1. Tak aegis jest o wiele lepszy niz jakis tam design.

2. Chyba nie.Ale coś mi się obiło o uszy że chyba w czerwonych i niebieskich skrzynkach można nowe statki znaleźć, nie wiem czy to prawda ale ktoś mi to mówił.

3. Puszczaj na mapach x3 zaznacz mordony,saimony,lordakie i skrzynki bonusowe.

Opublikowano

Bij alieny na 1 gali.

Nie możesz sie zalogować bo trwa aktualizacja bota..

Opublikowano

Aegis :D Bo te designy ci się nie przydadzą a na pewno jakiś wyleci ze skrzyneczki prędzej czy później :D
Kbot ma teraz aktualizacje musisz czekać :D
A jak bocisz to polecam 3 godz. Skrzyneczki 21 godz alienki itd :D

Opublikowano

1. Najlepiej kupić Aegisa gdyż posiada bardzo przydatne funkcje naprawcze.

2.Można go także zdobyć z NIEKTÓRYCH skrzynek pirackich,podczas jakiś eventów albo czegoś.

3. Na 3-2 leonkiem najlepiej bić alienki,leonkiem dlatego gdyż posiada troche HP i Osłony i jest bardzo mała nagroda za niego więc rzadko go je ubija.

1359705736-U799478.png
Opublikowano

1. Najlepszy Statek do Expienia To Agis

2.Możesz go trafić w niebieskich skrzyniach ale kluczę do niebieskich skrzyń są za złotówki

3.Pierwsza gala wszystko prócz sibelonów,boss,devolarium,boss devolarium

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...