Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Dyskusja] Co sądzisz o serialu Świat Według Kiepskich?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ktoś tutaj napisał, że humor prymitywny.. no, a jaki ma być? w tym serialu chodziło o przedstawienie typowego Kowalskiego, a może nie przypominają wam te postacie kogoś z waszego otoczenia? Mi Ferdek przypomina mojego ojca - też siedzi przed telewizorem, ogląda mecze i pije piwo ALE jednak ma pracę więc to nie 100% Ferdek :D. Ten serial wyśmiewa (to się nazywa chyba satyra) wady Polaków takie jest moje zdanie. Paździoch przypomina mi sąsiada - też menda, myśli tylko jak kogoś wykorzystać. :P

 

No dobra, ok. Tylko sposób w jaki to teraz pokazują jest do dupy, patent na to to nie ten sam co kilka lat temu.

Opublikowano

Stare odcinki są najlepsze, te nowe są przeciętne. Ale " Świat według kiepskich " to nadal serial ponadczasowy, nigdy mi się nie znudzi, nawet jeśli nie bawi satyrą jak dawniej.

Opublikowano

Tale byłem młody i mój iloraz inteligencji był niższy niż średnia krajowa.

1322460982652.gif

 

Nadal masz takie IQ :D :D :D :D :D :D :D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...