Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

DzikiSurvival [Gildie + EpicPVP + IgrzyskaŚmierci] 1.4.7 Zapraszam


Marcin2999

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nazwa serwera:

DzikiSurvival


***



IP serwera:

188.165.19.162:8093



Maksymalna ilość graczy:

20

Pisze 10 ale jest 20 !!




***



Typ serwera:

Survival + Frakcje + Igrzyska Śmierci



***



Premium:

Nie




***


Administracja:

Marcin




***


Pluginy:

UKRYTE



***



Płatne funkcje:

VIP - więcej i nich na serwerze




***



Opis serwera:

Na serwerze jest miła atmosfera i administracja.

Posiadamy arenę Igrzysk.





***



Inne informacje:

Wejdź !

Opublikowano

Serwer ogólnie jest cienki. Admini jeżeli robisz coś to oni zasypują np.Piaskiem

Nie polecam chociaż długo grałem.

Jeżeli nie chcecie tracić czasu nie wchodźcie.

Pozdrawiam

Opublikowano

UP :

Nie ? Może pomyliłeś serwery u nas nie ma przeszkadzania w stylu zasypuje piaskiem !

O co Ci chodzi ? Nie dostałeś vip za free ? Czy powiedziałem Ci, że rekrutacja na admina off ?

Opublikowano

Serwer głupi . Byłem adminem i budowałem sobie wieże . Przyszedl Marcin2999 i wszytko zniszczył .tak samo jak mojemu koledze

 

 

 

NIE POLECAM TEGO ZJEB***GO Serwera

Opublikowano

@ MULTIKONTA

@topic nie polecam serwera . Dlaczego? Admin nie ogarnia-.^

802_950201414860269929132.png


Signature made by Kwasna111


' Ludzie boją się i nie nawidzą tych, których nie rozumieją '

Opublikowano

@UP

 

1.Nie ma multikont

2.Co to znaczy nie ogarnia ?? Wszystko jest ok tylko ty narzekasz !

 

Nie chce cię oceniać pochopnie ale 90% takich komentarzy jest spowodowane tym że nie chciałem dać administratora na serwerze

Opublikowano

Zrobilem dzisiaj 3 refy ... Nigdy mi sie to nie zdarza ale dzisiaj trzeba było graczy na serwerze ! Dlaczego czepiasz sie mnie ? Popatrz na inne tematy w których zawsze jest 10 ref dziennie!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...