Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

McWitch [Survival+Frakcje+SG] [Nowe rodzaje strzał !][Rekrtuacja ON][50 slot][EXP ZWIEKSZONY 5x][SurvivalGames][Arena PVP]


motylii

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1. Nick: OpEsoS
2. Wiek: 14
3. Czy posiadasz Premium: Nie
4. Jak dobrze znasz sie na komendach (w skali od 1-10): 7,5
4. Czy miales juz kiedys admina? Tak, ale zazwyczaj moda.
5. Dlaczego my: Ponieważ, osobiście uwielbiam serwery tego typu. A poza tym widzę że jesteście nowo prosperującym serwerem.
6. Twoje wymagania: Po prostu chcę żeby każdy gracz czuł się na serwerze jak w domu. Lubię po prostu pomagać.

Nie oczekuje czegoś w zamian.
7. Masz mikrofon? ( obowiązkowo): Tak (skype ts mogę mieć)

  • Odpowiedzi 84
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nick:dzemor

Wiek:12 (głos 15-16)

Czy posiadasz premium: Tak

Jak dobrze znasz komendy: w skali 1-10 : 9,5

Czy miałeś kiedyś Admina:Tak z 16 razy

Dlaczego my:Zawsze szukałem dobrego serva Survival+Frakcje 50S I wasz wypadł najlepiej

Twoje Wymagania:Nie Mam Żadnych oprócz komunikacji z resztą Administracji

Czy masz mikrofon(obowiązkowo): Tak mam mam też skype,ts

 

Proszę was bardzo o szanse zostania u was Adminem

Opublikowano

1. Nick: PabelHD

2. Wiek: 14

3. Czy posiadasz Premium: Nie.

4. Jak dobrze znasz sie na komendach (w skali od 1-10): 9/10

4. Czy miales juz kiedys admina?:Tak

5. Dlaczego my: Bo lubie serwer sv+frakcje.

6. Twoje wymagania: Kontakty z administracją.

7. Masz mikrofon? ( obowiązkowo):Tak.

8.Kontakt skype: piotrek.krajewski50

 

Chętnie zagram na serwerze. Mój nick to PabelHD

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...