Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

McWitch [Survival+Frakcje+SG] [Nowe rodzaje strzał !][Rekrtuacja ON][50 slot][EXP ZWIEKSZONY 5x][SurvivalGames][Arena PVP]


motylii

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano


MC.png Data otwarcia: Piątek 22.02.2012
MC.png Nazwa: McWitch
MC.png Typ: Survival + Frakcje + SG + nowości.
MC.png IP Servera: 178.19.108.196:25565
MC.png IP Servera TS3: rs27.teamspeak.pl:3000
MC.png Sloty: 50
MC.png White-List: Wyłączona
MC.png Potwory: Tak
MC.png Zwierzęta: Tak
MC.png PVP: Tak
MC.png Premium: Nie
MC.png Nether: Tak

MC.png End: Tak
MC.png Wersja Bukkita: 1.4.7
MC.png Experience: Zwiększone 5x

informacjeg.png

  • Serwer został dopięty na ostatni guzik.

  • Drop,diamentów, emeraldów, żelaza, oraz złota został ustawiony jako drop ze stone.

  • Na serwerze zalożenie frakcji nic nie kosztuje

  • Exp zwiększony jest pięciokrotnie

  • Na serwerze znajduja się oczywiscie vipy, lecz nie sa strasznie przesadzone.

  • Vipa można kupic, ale równiez na niego zapracowac, pomagajac nam w reklamach;

  • Swiat oraz nether zostal ograniczony do 4tys. kratek

  • Na serwerze istnieje raking najlepszych jak i najgorszych graczy w PvP

  • Nic nie jest zablokowane:) Mozesz wysadzac, podpalac, wylewac, zalewać.

​NOWOŚĆ ULEPSZONE STRZAŁY !

Tak tylko u nas na serwerze zobaczysz coś innego niż cały czas nudne pvp, gdzie gracz stoi na zamku i strzela z łuku innych którzy próbują się do niego dostać ! Lecz na naszym serwerze nie będzie takiego czegoś ponieważ każda strzała posiada inny bonus, i zarówno osoby broniące jak i atakujące maja takie same szanse !

Oto strzały jakie znajdziecie na naszym serwerze !

1. Strzała siatka !

96762633.jpg

2. Strzała osłabienia

73167779.jpg

3.Strzała teleportacji

63934802.jpg

4. Wybuchająca strzała

29145434.jpg

5. Strzała EnderMan'a

56501572.jpg

6. Strzała piorunu

14324492.jpg

7. Strzała ślepoty

87187514.jpg

8.Strzała nudności

69808745.jpg

9. Trująca strzała

64002846.jpg

10. Strzała ognia

46699912.jpg

11. Strzała przyciągania

51362117.jpg

12. Strzała leczenia

11711831.jpg

13. Strzała światła.

76127820.jpg

14. Spowolniająca strzała.

49650820b.jpg

Na serwerze jest jedna arena Igrzysk śmierci,arena PVP gdzie można pograć jeżeli komuś się nudzi ! :)

kontaktzadministracja.png

Thaay: GG 9744081.

PW lub Team Speak 3 !

Rekrutacja ON !

Podania składamy pod tematem !

Wzór.

1. Nick: 
2. Wiek: 
3. Czy posiadasz Premium: 
4. Jak dobrze znasz sie na komendach (w skali od 1-10): 
4. Czy miales juz kiedys admina?
5. Dlaczego my: 
6. Twoje wymagania: 
7. Masz mikrofon? ( obowiązkowo):
 

Konkurs ! Do wygrania 2x Vip na serwerze na okres miesiąca !

Co trzeba zrobić ? To proste zostaw komentarz

Chętnie zagram na serwerze. Mój nick to 
 

A my w piątek wylosujemy z tych komentarzy dwie osoby, które zostaną wcześniej wpuszczone na serwer oraz, otrzymają vipy na okres 30 dni !

imetin_logo.png

  • Odpowiedzi 84
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

1. Nick: MusicManC4
2. Wiek: 14
3. Czy posiadasz Premium: Nie
4. Jak dobrze znasz sie na komendach (w skali od 1-10): 9,5 / 10
4. Czy miales juz kiedys admina? Tak
5. Dlaczego my: Dlatego otuż ppodoba mi się wasza zapowiedź i bardzo chciałbym się podiąć roli Administratora.
6. Twoje wymagania: Zgrany Team.
7. Masz mikrofon? ( obowiązkowo): Posiadam

8.Kontakt:

-Skype (cichyfulll2)

-GG (46319837)

 


Chętnie zagram na serwerze. Mój nick toChętnie zagram na serwerze. Mój nick to MusicManC4

 


Opublikowano

1. Nick: Youmc123
2. Wiek: 14
3. Czy posiadasz Premium: Niestety nie.
4. Jak dobrze znasz sie na komendach (w skali od 1-10):Myślę,że 9/10.
4. Czy miales juz kiedys admina?:Miałem,m.in na bardzo popularnym serverze StreetCraft
5. Dlaczego my: Ponieważ podoba mi się pomysł.Zwłaszcza nowe strzały.Chciałbym podjąć się wyzwania,i pomóc moderować server.
6. Twoje wymagania: Jedyne co wymagam,to praca z miłymi ludźmi w dobrej atmosferze.
7. Masz mikrofon? ( obowiązkowo):Posiadam.

Oczywiście chętnie zagram na serverze.Mój nick to Youmc123.

Opublikowano

Chętnie zagram na serwerze. Mój nick to Calezz

 /\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/

 \/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\

Opublikowano

1. Nick: Sylur
2. Wiek: 16
3. Czy posiadasz Premium: Tak.
4. Jak dobrze znasz się na komendach (w skali od 1-10): z 9. Co potrzebne znam.
4. Czy miałeś już kiedyś admina? Wielokrotnie.
5. Dlaczego my: Grałem na poprzednich edycjach i bardzo podobały mi się. Mam nadzieję, że ta będzie równie dobra.
6. Twoje wymagania: Dobra współpraca.

7. Masz mikrofon? ( obowiązkowo):Tak.

Opublikowano

Chętnie zagram na serwerze, mam nadzieję, że potrzyma dłużej niż 2tyg.

Mój nick to Lamicz

 

motylii zaraz napiszę do Ciebie na PW. Mam pewną sprawe.

Opublikowano

1. Nick: M3Mentos
2. Wiek: 16
3. Czy posiadasz Premium: nie ale zastanawiam sie nad kupnem
4. Jak dobrze znasz sie na komendach (w skali od 1-10): 9/10
4. Czy miales juz kiedys admina? tak na 6 serverach
5. Dlaczego my: dlatego ze chce rozwinac budowle servera i wam pomoc w rzadzeniu prawem servera
6. Twoje wymagania: chce zlozyc podanie na Administratora
7. Masz mikrofon? ( obowiązkowo): tak skype Marcinowiec99 i gg 37791012

Opublikowano

1. Nick: Calezz

2. Wiek: 15

3. Czy posiadasz Premium: Nie

4. Jak dobrze znasz sie na komendach (w skali od 1-10): 9/10

4. Czy miales juz kiedys admina?: Tak

5. Dlaczego my: Podoba mi sie pomysl z nowymi strzalami, oraz fakt, ze serwer postoi dluzej niz miesiac :D

6. Twoje wymagania: Wymagam wspolpracy w teamie, oraz milej atmosfery

7. Masz mikrofon? ( obowiązkowo): Posiadam.

 

 

 /\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/

 \/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\

Opublikowano

Scalar, Marcinowiec99, Callez podania zostana rozpatrzone.

 

Lamicz czekam na PW, oraz dodaje Twoj nick do konkursu. Co do czy potrzyma 2 tyg, myslimy ze tak, serwer oplacony jest na 5 miesiecy z gory !

imetin_logo.png

Opublikowano

1. Nick: Nyspeh
2. Wiek: 16
3. Czy posiadasz Premium: Tak
4. Jak dobrze znasz sie na komendach (w skali od 1-10): 9
4. Czy miales juz kiedys admina? Tak
5. Dlaczego my: Serwer zapowiada się zajebiście, a ja szukam serwera na którym mógłbym pomagać innym, sprawia mi to przyjemność.
6. Twoje wymagania: Reszta administracji ogarnięta, a nie jakieś dzieci 8 lat analfabeci, oraz żeby wszystko odbywało się na luzie - a nie ciągła spina bo coś jest nie tak...
7. Masz mikrofon? ( obowiązkowo): Raczej, oczywiste.

 

A jak mi nie wyjdzie to chętnie wezmę udział w konkursie :)

 

Chętnie zagram na serwerze. Mój nick to Nyspeh

 

Dodam kontakt na wszelki wypadek:

 

GG:6671774 ( rzadko bywam )

Skype: kawatamakopa

Opublikowano

1. Nick: Assasin
2. Wiek: 15.6
3. Czy posiadasz Premium: Nie
4. Jak dobrze znasz sie na komendach (w skali od 1-10): 9,95 / 10
4. Czy miales juz kiedys admina? Miałem I Posiadam na Jednym Serverze:D

5. Dlaczego my:Bardzo mi sie spodobała prezentacja servera i dla mnie to by był pewny zaszczyt być adminem na waszym serverze:D
6. Twoje wymagania: Przyjazna administracja i pomocna gdy ktoś z Administracji lub graczy potrzebuje pomocy:D

7. Masz mikrofon? ( obowiązkowo): Tak

8.Mam Skaypa ale Wole TS3:D

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...