Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Survival .-/[WL]\-. Cos Typu Kanciasta Dolina U CTSG


Gorgi123

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Podanie

 

Wiek:12

Nick:KiritoPlayer

Ile Grasz W MC:od wersji 1.2.5
Informacje dodatkowe:Jestem ogarnięty, pomocny.Nie popełniam błędów ortograficznych (może czasem się zdarzy)post-855154-0-98074200-1361365577.jpg
Opublikowano

Weź przestań wywalasz z serwera za wejście do domu

1.Nic tam nie zrobiłem

2.Jak mam wyjść jak feel otwiera i zamyka brame zanim zdąże wyjść

3.Jak wy klniecie tak robi się tylko na najgorszych serwerach!!!

Pomocnik
Opublikowano

Polecam !

wbijać pomimo tylku slotów i tak jest dobra zabawa :D

Pomocnik
Opublikowano

Na serwerze powstają pierwsze budowle miejsca jest dużo zapraszam !

Opublikowano

Siema, chciałbym sie dostac na serwer ;)

 

Wiek; 13

Nick: SheVer

Staż; Od Alphy 1.2.4 :)

 

Widziałem że pisałeś pod serwerem " Jeżeli wam sie nudzi piszcie " Adminie Podaj skype na priv ;) Pomoge ci rozruszać serwer.

Opublikowano

 

Wiek: 15 lat
Nick: FelicjoPL
Ile Grasz W MC: W minecrafta gram juz 3,5 roku.
Coś o sobie : Bylem Moderatorem juz na 4 serwerach i mialem 3 swoje serwery wiecz kidmoderator mi powinien wystarczyc

 

Mam do ciebie takie pytanie jak mogłeś grać w MC już 3,5 roku skoro wprowadzono go na rynek w wakacje 2010 r. a jest dopiero LUTY 2013...

dIDP5.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...