Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Mody] Nano-Craft 1.4.7 [RedPower][BuildCraft][Industrial]


Melos

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie polecam serwera. Administracja olewa wszystkie bugi i ogólnie wszystko. Jedyne czym się zainteresowała to to, że zabijam graczy.

Quarry, turtle zablokowane i raczej nie będą odblokowane. (Głównie dlatego nie polecam)

Swoją opinię kształtowałem cały miesiąc. Pozdrawiam administrację.

Opublikowano

bardzo nie polecam serwer . nie miałem cuba bo mnie nie było stać zostałem obradowany a admin do mnie z tekstem " nie moge nic zrobić bo cuba nie ma " wogule nie ogarnięci tutrle zablokowane i quarry .ludzie lecą na bugach a admini nic . pozdrawiam 4get4up która wogule nie ogarnia ...

Opublikowano

@UP relogi byly dlatego, ze bylo usuwanie paru bugow ;)

@2/3UP Qaurry i turtle sa zablokowane z powodu gdyz umozliwiaja grief ;)

Prawdopodobnie zostana one odblokowane jeszcze dzisiaj.

Bedzie dodana mapa"surowcowa" na ktorej bedzie umozliwione ich uzywanie.

Administracja nie olewa bugow;)

Wiekszosc z nich zostala usunieta.

Lecz jeszcze jakies nowe sa odkrywane ;)

1390144171-U592769.png


Opublikowano

Gówno prawda. "Większość z nich została usunięta" 3 dni spamowałem ze nie można otworzyć gui Hybrid Solar Panela, ani razu nikt nie odpowiedział chociażby, że przyjął to do wiadomości.

Odblokowanie quarry i turtle jeszcze dzisiaj? Nie wiem czy pamiętacie jak było z otwarciem serwera po zniszczeniu spawnu... Znów będziecie to robić 3 dni, a potem pewnie reset mapy. :D pozdrowienia.

Opublikowano

CzarekCzarny, mówi tak dlatego że dostał bana od Pumby, a później tworzył jakieś głupie nicki typu "PumbaToSzmata" itp

21495.png

18706.png

204.jpg

590.gif

23652.gif

17921.png

Tylko na vipów

Opublikowano

gdyby ktoś poważnie ten server ogarnął to coś by z tego wyszło

 

bardzo dobre mody dobrane grałem na tym servie już od I edycji

 

ale niestety administacja to chłopcy od 13 lat do koło 17 chyba... nie obrażam jbc tylko mówie innym

ciągle testy...restarty i przerwy techniczne ....

 

ogarnijcie ten server a będzie zajebi***e !

Opublikowano

@Up

 

najpierw usuń folder .minecraft

 

potem włacz launcher daj force update i poczekaj. gra sie właczy i ją wyłącz

 

potem wgraj tam paczke i hula

Opublikowano

Ale się opieprzają, nie chrzancie dobrego serwera!!!

A tu co serwer wogle nie działa, bez żadnych uprzedzeń, czy wam nie zależy aby utrzymać ten serwer, ciągle jakies przerwy techniczne albo jakies niezapowiedziane wyłączanie, brak słow.

21495.png

18706.png

204.jpg

590.gif

23652.gif

17921.png

Tylko na vipów

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...