Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[24/7][Mody][Dedyk][RPG]Gra o Tron Początek by Valve!


valve

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

7QHSv.jpg





Gra o Tron: Początek to rozgrywka dla najwytrwalszych, ale jeśli masz choć odrobinę odwagi, daj się wplątać w sieć intryg i spisków, spróbuj swoich sił jako dyplomata lub wojownik, weź udział w wojnie lub spróbuj zakraść się do wroga, raniąc go w najczulszym punkcie. Stań się bohaterem lub potępionym, Twoja pozycja będzie zależeć od decyzji, jakie podejmiesz. I znajomości, których podtrzymywanie jest niezwykle istotne. Uważaj, komu będziesz zdradzać sekrety, uważaj, do kogo odwracasz się plecami. W Grze o Tron wszelkie metody są dozwolone, nikt nie chce być przegranym.



Znajdź swoje miejsce w Westeros jako członek jednego z wielu rodów. Zostań Lordem, a nawet Królem. Ale pamiętaj... Nikomu nie można ufać.



Nasz serwer posiada autorski launcher którzy możecie znaleźć pod tym linkiem:


http://hostuje.net/file.php?id=2cb5b4b41d34c3d67f280eb6f7d2affb


Odpalając nasz launcher znajdziecie tam dwa dwa mody które wymagane są do grania na serwerze!



Na serwerze znajdziecie dużo nowych broni oraz zwierząt!!!!



Nazwa Serwera: Gra o Tron Początek


IP Serwera:192.166.219.50:25565



Maksymalna liczba Graczy:50-200
Typ Serwera:Rpg, Wojna Frakcji
Premium:Nie
Administracja: Valve2, Barcrep, Peter2012
Pluginy:Podstawowe , reszta tajna
Płatne funkcje:Konta Vip
Opis Serwera: Wyżej : )




Zapraszamy:)!



1BOTl.jpg



  • Odpowiedzi 71
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Juz jest wyłączona. Nasza ukochana kolezanka Ciserio (konkurencja) napuscila na nas boty :) dlatego wlaczylem whitelist : )

Opublikowano

No no Valve już myslałem że darowałeś sobie ten projekt ;)

Ale jak widać dałeś rade gz

A i mam problem z odpaleniem lauchera :) wszystko się pobiera jest ok ale wejść przez niego do gry nie moge ;D

Pozdrawiam Zakos

o5qcy9.png
Opublikowano

Polecam ten serwer jest bardzo klimatyczny Valve stara się cały czas !! Dodaje nowe plugin dziś np nowy rodzaj sklepu !! na forum serwera są dobre 2 poradniki !!POLECAM !!

Opublikowano

Dejmek a gdzie będziesz grał ją mam 3 nerwy i nie wiem gdzie heros lord of therings i ten ale chyba na tym zostanę a dejmek nie mogę ci nic a pw napisać bo na tablice siedzę do piątku

Opublikowano

Nie polecam servera.. Za wielkie lagi. 14 ludzi. reklama od tak. Nie nie polecam

1365336413-U179206.png



avatar147.jpg



1365336413-U179206.png



|Grafik|Let´sPlayerowiec|Administrator PCM PVP|Administrator Rzeznia SV+FR|


Aktualnie Na mchc.pl (O.n.l.i.n.e)





Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...